Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a sok magas és vékony/izomtalan/nem látszó izmos fiúk nehezen találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Mert hülye vagy, azért.
2014. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Mert a lányok arra mennek hogy ha már van valakijük az tudja is megvédeni őket.
2014. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a válasz benne van a kérdésben
2014. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Egy olyan bunozo ellen vagy puja banda ellen aztan elmehet az izmaval havat lapatolni. Az hogy valaki megvedjen valakit nem

csak izomfuggo. Jaa es ha szereti akkor boven belefer.

2014. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
mert nincs önbizalmuk. Vagy valamit nem jól csinálnak
2014. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4.: Én is így gondolom, hogy az önfeláldozás számít, nem pedig az, hogy mi lesz a végeredmény!
2014. máj. 20. 21:48
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Amugy egy vekony jol szitualt srac is lehet vonzo de hat ahogy a fiuk tobbsege a kis k.kra megy akiket konnyu agyba csalni ugy a lanyok is inkabb az ilyenekhez probalnak vonzodni. Berenyi Miki se izmos meg is megtud vedeni akarkit.
2014. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez kizárt dolog, mert nem tudom.
2014. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha egy bizonyos korig nem alakítanak ki normális kapcsolatot, akkor a hiba az ő készülékükben van. Ehhez az izmoknak semmi köze.
2014. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Berényi Miklós? Ez most komoly? Nő már fel te gyökér ez nem barátok közt hanem a valóság, a kérdezőnek pedig itt a válasz: én sem vok kigyúrt állat mégis van barátnőm, szerintem csak önbizalom kérdése ebben az esetben
2014. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!