Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak egyszerűbb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak egyszerűbb az újrakezdés, mint a pasiknak, vagy rosszul gondolom?

Figyelt kérdés

Ha egy pasinak ér véget (akaratlanul) egy kapcsolata, vagy nagy reményekkel indul, de visszautasitásra talál, neki nehezebb újrakezdenie, a lányoknak sokkal könnyebb.


Ti csak lementek társaságba, és majd jönnek a pasik. Semmit nem kell tennetek, csak elrontani lehet.


De nekünk nem igy van. Ha igen, teszünk érte, az görcsölés. Aztán reménykedünk, hogy az illető nem foglalt, látjuk e még, vagy nincs valami titkos szerelme évek óta, és védőburokban él...


2014. máj. 20. 21:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de engem ha elutasítanak az elég mélyen tud érinteni.:) Szerintem nem nem fuggo hanem hogy mennyire szereted azt aki elutasit.:)
2014. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

"Ha igen, teszünk érte, az görcsölés. Aztán reménykedünk, hogy az illető nem foglalt, látjuk e még, vagy nincs valami titkos szerelme évek óta, és védőburokban él..."


Megnyugtatlak, mi is átéljük ezt. Jönnek a pasik? És ha nem az jön, akit mi szeretünk, mert pont neki nem kellünk? Akkor teszünk magasról a kígyózó pasisorra, mert nekünk Ő kell, és pokolian fáj, hogy nem kapjuk meg.

2014. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Tehát a lányok tehetnek róla, hogy téged könnyű megkapni?


Mit tudsz befolyásolni? Nem mondhatod meg se a lányoknak, se a fiúknak, hogy hogyan viselkedjenek.


Csak azt tudod befolyásolni, hogy te hogyan viselkedsz.


21/F

2014. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
lehet, de sose láttam még lányt szenvedni pasihiánytól... egy pasitól, vagy szakitásból igen, de hogy hiányozna neki valaki, ilyent nem láttam még
2014. máj. 20. 22:06
 5/29 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de senki sem kíváncsi a véleményedre. Ha ennyi bajod van, írj blogot.
2014. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Költőnő? ***** válasza:
Nem tudom melyik bolygón élsz.
2014. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ez nem látszik és az ilyet az ember pont nem egy pasival fogja megosztani, mert az célzásnak veszi és elkezd nyomulni.
2014. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem nőben férfiban kell gondolkozni hanem személyiségekben.
2014. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Hát lehet nem láttál még de vannak. Húgom most keresett ezért pszichológust, mert volt egy srác akibe iszonyatosan bele volt zúgva, a srác meg kihasználta aztán dobta. Azóta nem tudja magát túltenni rajta. Sorra találja meg a szemét pasikat, akik kihasználják, hogy szörnyen naiv aztán dobják, szóval totál padlón van. Pedig kedves, aranyos és rendkívül szép lány csak naiv. A szemét pasik közül egy-kettő pedig a pasihiány miatt volt, csak a "marha" elkezdte őket megkedvelni. Szóval cáfolom, nem könnyebb a lányoknak újrakezdeni. Annak könnyebb legalábbis lelkileg aki szakít, mert ő már felkészült erre a lépésre, a másik félnek derült égből villámcsapás is lehet.
2014. máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Persze hogyne...jönnek a pasik. De milyenek? A legtöbbje selejt. 1 ilyen kupacnak a 95%-a csak megdugni akar aztán dobni. Akinek ez kell hajrá...De a legtöbb nőnek azért nem.

A maradék 4 % annyira gyerek hogy képtelenség normális kapcsolatot kialakítani mert elviselhetetlenek...és már 1 -2 randi is sok velük...

Aki marad, az sem biztos hogy passzol, mert túlságosan különbözik a személyisége, más az értékrendje stb. Nekem 5 évig tartott 1 olyat találni akivel minden klappol...


Ennyit arról hogy a nőknek könnyebb. Nagy szart könnyebb. Csak a pasik vigasztalják magukat ezzel. Könnyebb arra fogni hogy a nőknek milyen egyszerű, mint magatokba nézni hogy mit rontotok el.

2014. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!