Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek akik sajnáltatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek akik sajnáltatják magukat. Nem lenne egyszerűbb ha elmondatátok a problémáitokat annak aki ottvan és szeret?

Figyelt kérdés

Ehelyett annyi a válasz, hogy á nem fontos, á biztos nem érdekel, inkább hagyjuk.

Miért?


2014. máj. 11. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván azért mert senki nem szereti őket.
2014. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
mert szeretnek szenvedni, drámázni és mártírkodni.
2014. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak problémáim vannak, mégse sajnáltattam magamat még soha és nem is fogok, mert az nem férfihez méltó. Plusz ki nem állhatom ha sajnálnak, hímes tojásként bánnak velem.
2014. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Pont itt kezdődik a baj! Nincs senkijük. Aki még lenne is, azt meg nem érdekli. Én is ebben vagyok, tudom, mit éreznek. Mondjuk én nem csinálok így, de legszívesebben én is ezt tenném... A kérdésedből ítélve legalább neked van kivel megbeszéld! Inkább annak örülj! Majd ha nem lesz senkid és problémáid lesznek, kíváncsi lennék, hogy majd Te mit csinálsz, kedved kérdező!


22/F

2014. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
szerintem inkább csak nem gondolják hogy tényleg érdekel valakit... de azt már nem értem hogy ennek mi értelme, csak el kéne mondani
2014. máj. 11. 15:15
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1.: Nehéz elmondani az ilyen problémákat.

2.: Fél, hogy (ha van egyáltalán) a szerette sem fog rá jól reagálni és esetleg őt is eltaszítja magától.

3.: Jó érzés az ilyen embernek, ha sajnálják.

2014. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jobb lesz attól ha valakinek elmondom a problémáimat??? nem!!!
2014. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7. annak aki szeret? de, mert segít van aki tényleg segítene, nem csak mondja. és nem kéne egy gödörben ácsorognod. --vagy annak aki nem mer lépni.
2014. máj. 11. 15:20
 9/14 anonim ***** válasza:
És kinek mondjam el úgy mégis?A családomnak hiába mondom,nem tudnak benne segíteni,mert ők más világban éltek anno,és másképpen kellett viselkedni is,lány testvéremnek hiába mondom,megvan a saját gondja baja,nincs ideje se ereje még az én dolgaimban is segíteni,másra meg nem számíthatok egyáltalán,csak saját magamra...
2014. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs kinek elmondanom!
2014. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!