Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól szabad nudista strandra belépni? Mi az alsó korhatár? Tényleg elő is fordulnak fiatalabbak is ott?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne. Nem akarok fiatalokat meglesni ott, nem is mennék ilyen helyre, csak kíváncsi lennék.
2014. máj. 21. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs korhatár. De az nem a szexről szóló dolog. Kiszúrják és elzavarják a kukkolókat.
2014. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla,hogy lenne korhatár,de ha van,akk gondolom 18.
2014. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kukkulásról szól. Írtam is, hogy nem mennék oda.
2014. máj. 21. 15:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs korhatár. Akk meg miért kérdezed ha nem akarsz odamenni? Menj csak nyugodtan, senki sem fogja leharapni.
2014. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem megyek oda. :D Csak megpróbálom elképzelni, h 18 körüli lányok játszanak a vízben, víz alá buknak és közben "kint van" nekik pont a vízből. De élőben ezt nem hiszem, h megnézném. Sokkal 18 felettiek meg nem játszanak ilyeneket, gondolom.
2014. máj. 21. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban voltam ott sokszor, egy szép lányt nem láttam csak elhízott családosokat meg kisgyerekeket.
2014. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

[link]

tesék ijeneket fogsz látni jó szórakázást

2014. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem fogok látni semmilyeneket, mert nem megyek oda. :D
2014. máj. 21. 19:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
12 - 25 év között még a nudista családokban nevelkedett csajok is szocializálódnak a környezetük hatására és elkezdenek szégyenlősködni. Ezért ez a korosztály nagyon ritka az ilyen strandokon. Aztán 25 év felett kezdik újra felfedezni a szabadság örömét. Vagy aki nem volt nudista az is kb ilyen korban válik nyitottá arra hogy nyilvánosan szerepeljen meztelenül.
2014. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!