Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktak szervezni naturista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak szervezni naturista kirándulásokat, ezek hogyan történnek?

Figyelt kérdés
Egy csapat ember fogja magát elmegy valahova az erdőbe, levetkőznek és sétálgatnak egyet? Mivan, ha jön valaki? Vagy erre van engedélyük vagy ez tök természetesnek kell venni, ha éppen jön velem szembe 20 meztelen ember? Vagy ezeket valami zárt helyen (természet védelmi területeken, arborétumokban) csinálják? Nem ítélem el őket, sőt, érdekel engem is (bár nem hiszem, hogy el mernék menni), de nem értem, hogy ezek hogy történnek.

2014. ápr. 25. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Én is szívesen kipróbálnék 1 ilyen kirándulást ha van ilyen :D 16/L
2014. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Érdekel engem is ez, de azért... na... :)
2014. ápr. 25. 15:15
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok mennyi szúnyog van most a meleg és az eső miatt? Én rövidujjúban majd megőrültem. :D
2014. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát ez meg a másik, kullancs, szúnyog, biztos jó lehet. De én magára a szervezésre vagyok kíváncsi, hogy ez hogy működik. Látom, hogy lesz ilyen mostanában, csak a lényegét nem értem.
2014. ápr. 25. 15:18
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem ilyen rossz időben mennék el ilyen kirándulásra.. :D hanem nyáron 30 fokban :) #1 voltam
2014. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Na, de hova mentek? Emberektől elzárt helyen, vagy ismertebb helyekre, ahol esetleg véletlenül jöhet valaki szembe ruhába is?
2014. ápr. 25. 15:20
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom mert még nem voltam.. :D csak kipróbálnám.. D: #1 voltam
2014. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az útvonalat csak a szervezők ismerik, előtte 1-2 nappal szokták megbeszélni a találkát. Meg akkor jobban lehet tudni milyen lesz az időjárás. Nem túl lakott helyeken szokták rendezni, Kunsági nemzeti park, Hortobágy, stb. Gyakorlatilag egy kirándulás, csak nem koszolod össze a ruhádat.


[link]

2014. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Gordon Freeman ***** válasza:

Valóban a navke honlapján vannak ilyenek meghirdetve, de szerintem nem lehet túl hosszú utakra számítani. A magyar sajnos ilyen szempontból eléggé prűd nép.

Én szoktam lenni ruha nélkül az erdőben tőlünk nem messze, de akkor nem túrázom, csak lefekszek egy eldugott helyen valahol és napozok. A magyar sajnos ilyen szempontból eléggé prűd nép.

Majd most nyáron nézek be először is ilyen 'hivatalos' helyre szerintem a Balaton déli partján azt hiszem berénybe. :)

Szóval inkább már strandon nyugiban mint túrázva, kitéve magad a szúrós bokroknak és esetleges bámészkodóknak. :)

2014. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Kqwert Gábor ***** válasza:
100%

Én se voltam még ilyenen, de szívesen kipróbálnám! :)

Berénybe már évek óta járok nudizni, itthon is szinte mindig meztelenül vagyok, szaunázni is csak textilmentes helyre járok, de a meztelen túrázást is kipróbálnám egyszer! Ha nem is sok emberrel, csak egy kisebb társasággal (2-4 fő). 37/F

2014. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!