Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka? (lányok)

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már egy rakás ehhez hasonló kérdést föltettek már,de amikor megláttok egy srácot,és elkezdtek összesúgni és nevetni,akkor annak általában mi az oka?

Bejön neketek,vagy pont azért,mert esetleg csúnyának találjátok?Csak azért kérdem,mert velem is volt már sokszor ilyen,és ilyenkor nem tudom,hogy most mi van. :D

Előre is köszi a válaszokat..



2014. máj. 21. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Az az oka, hogy a lányok idióták...
2014. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj nem akarlak megsérteni, de mindig így tesznek (csak szerintem bunkòság) amikor nem akarják, hogy az illetett személy akiről folyik a traccs party ne hallja meg amit mondanak. Szóval bármi lehetséges. L
2014. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sajnos erre nem tudok válaszolni, mert ezt az értelmi szintet már rég túlhaladtam...;)


L24

2014. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De annak idején általánosban is voltak olyan lányok,akik mikor szembe jöttek velem,elkezdtek nevetni,és súgdolózni.

Meg más fiú osztálytársammal is volt ilyen.Persze aranyosak voltak,csak nem tudtam miért csinálják.. És ilyen később,középsuliban is volt.Na mindegy,csak kiváncsi voltam..

2014. máj. 21. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:

ez lehet azért mert valami pletykát hallottak rólad vagy mert bejössz nekik vagy pont hogy nem

és azt te tudod eldönteni hogy melyik a legvalószínűbb

ha helyes vagy és népszerű vagy a lányok körében akkor valószínű hogy bejössz nekik ...s így tovább.

2014. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!