Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valami lelki baja? Ezért nem jött össze végül? Hosszú, de megköszönöm, ha válaszol valaki, mert nagyon fontos nekem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, b. 8-10 hete ismerkedtünk, tök jól indult, aztán a végére teljes katasztrófa lett. Bunkózott, semmi nem volt jó neki, de nem akarta megbeszélni, hogy mi a baj. Mondtam neki, hogy tök olyan, mintha direkt bunkózna, hogy elkönyveljem egy parasztnak, és ne akarjak vele beszélni, illetve, hogy azt érzem, szinte direkt keresi, min lehet fennakadni, vitatkozni. Ezeket nem tagadta. Kb. egy hete megszakadt a kapcsolat. Nekem nagyon hiányzik, próbáltam rájönni a miértjére. Facebookra elég sok zenét rak ki, furcsa címekkel, így hát belenéztem a youtube lejátszási listájába. Ilyen dalokat hallgat, amikben a dalszövegek ilyenek, hogy pl:

"This is gonna hurt you, more than it hurts me,and I don’t wanna hurt, that’s why I’m gonna hurt you, that’s how it’s gonna be" vagy "Bringing old memories back to life that you've killed, disintegrates you from inside, don't need no sympathy, all if I manage to stay alive,I'll walk out of this with pride, take a moment, breath in breath out, everything's gonna be just fine" és "wakening feelings buried in the past, like dirt, it's like running barefoot on ice, it's cold and it's piercing" meg "A funeral for dead at heart, dead wrong right from the start, but is it me, foot in the grave, no time for feeling brave" "Never back down, do this for yourself, you don't need anyone to get you where you deserve, I never paid much attention, We are the ones you left out in the rain, come back tomorrow and we'll be here again" "I wonder if everything could ever feel this real forever, if everything could ever be this good again" "I gave you everything, All the pain life brings just to get you to come back to Me, I want to give you light, I don't want to ever fight" meg " You're so afraid of love, there's not much time, all the pain inside just makes you want to die"


Ilyesmik, metál számok. Semmi vidám. Nagyon meglepődtem. Szerintetek van arra ráció, hogy valami nagy csalódás, lelki sérülés érte a múltban, és ezzel meg magával küzd? Összefüggésben lehet azzal, hogy hirtelen így megromlott köztünk minden? Tényleg gyorsan, kb 2 hét alatt történt, és nem is akart küzdeni ellene - legalábbis nem mondta, mutatta jelét. Sosem beszélt ilyenekről. Előtte minden rendben volt, el tudtuk képzelni, hogy mi együtt legyünk. Amúgy mindig viccelődő, laza srác, de arra is gondoltam, hogy ez csak palást. Ebben az esetben mit tehetnék még? Nem akarom őt feladni! Nagyon nagyon nagyon köszönöm!


2014. máj. 21. 17:51
 1/9 Költőnő? ***** válasza:

Az a baj, h ha van is vmi (manapság kinél nincs), ha nem akar róla beszélni; erővel nem tudod rábírni.

A türelem néha rózsát terem, néha meg csak tövist.

2014. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lefeküdtél vele? csak mert lehet, hogy nem akar egyébként elköteleződni, és csak addig udvariaskodott ameddig megvolt a hódítás érzés meg nmi szex.


A helyedben ennyire nem másznék bele a dalszövegekbe, a metál zenék között egyik sem vidám :D Hidd el ha komolyan kellenél neki akkor ő menne utánad.

2014. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem feküdtünk le, dehogy :) Valamiért csak metálzenét hallgat. Gondolom, nem vágyna ilyenekre, ha nem lenne valami sérülése. Szerintem.


Nem tudom, amíg nem fordultak rosszra a dolgok, nagyon kedves, aranyos, érzelmes, romantikus volt, terveztük a találkozókat, beszéltünk arról, milyen jó lenne együtt, miket csinálnánk, becézgetett, satöbbi. Aztán mikor baja volt, mindig mondta, hogy hagyjuk, nem lényeg, semmi, mindegy, ha meg mondtam, hogy nekem ez fontos, mindig azt kérdezte, miért lenne az? Meg egyszer azt mondta egy ilyen alkalommal, hogy hadd ne mondja már, mit érez. Aztán néha egy-egy ilyen után megkérdezte, hogy haragszom-e. Szóval furcsa nekem... Mintha magával küzdene, félne szeretni vagy nem akarna szeretni, nem tudom.

2014. máj. 21. 19:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Amikor olyanja volt, akármit csináltam vagy mondtam, baja volt. Meg ahogy a kérdésben is írtam: Mondtam neki, hogy tök olyan, mintha direkt bunkózna, hogy elkönyveljem egy parasztnak, és ne akarjak vele beszélni, illetve, hogy azt érzem, szinte direkt keresi, min lehet fennakadni, vitatkozni. Ezeket nem tagadta. Szóval nem hinném, hogy konkrétan velem lenne baja. Vagy én már nem tudom...
2014. máj. 21. 19:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Most akkor még várjak, hátha lerendezi magában ezt, és átgondolja a dolgokat? Én már nem akarom zaklatni, kétszer próbáltam beszélgetést kezdeményezni vele, először sikerült, de akkor sem sokra jutottunk, másodjára már nem válaszolt. Nem értem, olyan hirtelen történt. Túl gyorsan zajlott le ez ahhoz, hogy azt lehessen mondani, csak kiábrándult belőlem. Úgy érzem, itt több van.
2014. máj. 21. 19:10
 6/9 anonim ***** válasza:
a második válaszoló vagyok, de miért akarsz egy olyan emberrel lenni aki két hónap ismerkedés után lehúzó, bunkó és igazából nem is érdekli ha eltűnsz az életéből? Gondolom még fiatal vagy, akkoriban én is mindig azt gondoltam, hogy csak mély érzésű és megváltozik ésésés .... az igazság az, hogy olyat kell keresni, aki nem játszmázik, őszintén beszél veled és nem neked kell kitalálni hogyan járj a kedvében.
2014. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Annyira eltörpülnek ezek a dolgok azok mellett, amik jók voltak, azok mellett, amiket ez az egész adott. Sokkal több volt a jó, mint a rossz, csak ide most nyilván inkább a negatívumokat írtam le. Tudom, viccesen hangzik ez most, de akkor is így van. Olyan érzéseket keltett bennem, amit más még soha, pedig jópár pasi volt már, akivel randiztam, ismerkedtem, esetleg jártam is(ebből nyilván nem volt rengeteg :) ). Nagyon boldog voltam, de tényleg. Egyébként 21 éves vagyok. És azért tartok ki, küzdök még ezért a dologért, mert úgy érzem, ez nem lehet így, ennyi, egyik napról a másikra, mintha elvágták volna. Főleg, hogy nem adott magyarázatot, nem beszélt róla, kérdőjelek mindenhol. És valamiért úgy érzem, nem velem volt a baja, nem így akarta ezt ő sem.
2014. máj. 21. 21:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Viszont "zaklatni", nyaggatni sem akarom. Úgy vagyok vele, ha tényleg neki van valami baja, és lecsendesedett benne, átgondolta, megvilágosodott, akkor majd jelentkezik, én próbálkoztam kétszer, mint mondtam, ebből másodjára sikertelenül, nem akarok rátelepedni vagy rámászni, megfullasztani. Szóval most úgy döntöttem, várok. De vajon helyes-e ez így?
2014. máj. 21. 21:04
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
Mást nem is tudsz tenni.
2014. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!