Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mitjelent? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mitjelent? Hogy igazódhatnék ki rajta?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok és van egy lány akivel nagyon jóban vagyok.nekem nagyon bejön és legszívesebben megcsókolnám és simogatnám.de nemtudom h ő hogy áll a lányokhoz.viszont mindig amikor oda nézek rá látom h engem néz és hirtelen elkapja a fejét.meg van amikor perceken keresztül tartjuk a szemkontaktust.és folyton ölelget és mindig megdícsér rajtam valamit.és egyszer amikor elmentünk moziba megnézni egy horrorfilmet akkor ő vette meg a jegyeket.persze duplaszékesre.és egy csomószor "véletlen" összeért a karunk és sokszor hozzámbújt meg simogatta a combomat.aztán amikor vége lett a filmnek és elköszöntünk megint csak "véletlen" a számra adott puszit..pesrze utána semmit nemmondott.aztán kb egy hete nála aludtam és megkérdeztem h mit gondol a leszbikusokról és azt mondta h fúúj nincs annál undorítóbb dolog..de végig úgy hablatyolt h látszott rajta h ideges és nem beszél ellőr szívesen.aztán amikor néztük a tv-t akkor én leültem a földre felhúzőtt lábakkal majd kicsit később ő is leült mellém és befeküdt az ölembe.kb rá 10 perce hátrahajtotta a fejét és percekn keresztül néztük egymást.aztán felült mellém és rámhajtotta a fejét.persze nekem ez tettszett mert hát már mondtam h kívánom őt.aztán levette a fejét és én meg odanéztem h mitörtént és akkor felémfordult és látszott rajta h meg akar csókolni,de akkor pont belépett az anyukája..utána nemtörtént semmi.egész este látszódott rajta h ideges.majd egy ágyban aludtunk és úgy aludtunk el h összebújva voltunk.aztán reggel hazajöttem és vártam msnen de nem lépett fel.azóta hozzám se szól csak néha köszön és kerül.viszont msnen beszélgetünk és smsekben is olyanokat ír h szeret meg stb.nemtudom lehet h csak össze van zavarodva?mert olyan 2értelműen viselkedig.persze ha kette vagyunk akkor ölelget meg simogat.ez most mit jelent?persze midkettőnknek volt már barátja..segítsetek kiigzódni rajta!
2009. dec. 29. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizonytalan. Nem tudja hogyan fogadod ezt az egészet. Csókold meg és tudni fogja hogy te is nyitott vagy rá...vagy akárhogy, csak tudasd vele ezt.
2009. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy fogalma sincs arról, hogy mit akar, de most komolyan.


Kérlek, ne sértődj meg, de tizenhat évesen a jellem még fejlődik, így a Tiétek is. Elképzelhető, hogy leszbikus, vagy biszexuális a csaj, az is lehet, hogy te vagy valamelyik, de ugyanígy lehetséges, hogy csak nagyon szoros a barátságotok.


Várjatok türelemmel, ne görcsölj se te, sem pedig a barátnőd. Ha szerelmesek lennétek egymásba, és tényleg, akkor viszont... Nos akkor egy elég nehéz út áll előttetek, de ésszel könnyedén végig tudjátok járni.

2009. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazódhatni sehogy, de igazolódhatni, úgy már talán.
2009. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem tudja, hogy mit akar. Velem is ez volt, sajnos össze voltam zavarodva, így a lány, aki szeretett, belefáradt a várakozásba. Én is így viselkedtem, pedig tudtam, hogy a lelkem mélyén szeretem. Most itt nincs kedvem írogatni erről, ha gondolod, írj privátot, hátha tudok segíteni.

16L

2010. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak fél lépni, mert nem tudja hogy te hajlasz-e erre a dologra.

Egy valami azért megszurta a szemem, azt írtad hogy a leszbikusságrol szoló véleménye "fujj nincs annál undoritobb" na nekem ne mondja már azt valaki hogyha ilyeneket müvel egy csaj akkor nem az!!! :D Lehetetlenség hogy nem az! Lehet hogy azt várja hogy te lépj! Hát akkor lépj.

Ezt egy leszbikus lány komija volt.

Sok sikert.

2010. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!