Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok mitjelent az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mitjelent az hogy most 1kis szabadságra vágyom?

Figyelt kérdés
ez azért fontos mert a csajom ezzel az indokkal pattintott,de hozzátette hogy nagyon szeret mindennap felhív többszöris ,csókolózva váltunk elés most pedig azt hajtogatja h nem tudja mit akar.szóval elmondtam neki hogy majd akkor hívj ha már hiányzok erre másnap este megint hív és ijenkor meg én vagyok a hülye hogy mértis értem félre,mert ő nem akar bennem semmit táplálni.nemértemezt .meg hogy most így gondolja de lehet h holnap másképp namost akkor ez mi?
2010. febr. 5. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nállam pl azt jelentette h még szerettem + kötődtem hozzá de már más társaságára vágytam, és az exemet csak megszokásból hívtam+csókoltam meg.Meddig voltatok együtt?
2010. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

azt hogy húzz a francba más tömköd

nem vagyok lány, de ezt jelenti hidd el:S

2010. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hogy új pasi van a láthatáron, lány vagyok, ez így van, hidd el...
2010. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3hónapot éltünk 1ütt...amúgy 4hónap . lehet kicsit sok volt neki közössen volt 1 vállalkozás és ugye ez miatt a nap 24órájában 1ütt voltunk...más meg nem tömködi nem igen lett volna rá ideje.
2010. febr. 5. 21:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha szünetet kérek az azért van, mert nem tudom eldönteni, mit is érzek iránta.
2010. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
még mindig együtt vagytok?? 24 órán át? mert ha nem akkor simán tömheti más:D
2010. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
őő az a probléma hogy igazából én megadtam neki mindent de ez forditva is ígyvolt és nagyonjól kijöttünk .és csak 1ik napról a másikra puff.más pasi nem hiszem h kellene neki nemtartom magam tökéletesnek meg semmi de a véleményk alapján 10/9 szerint nagyonjó faszi és igazából nem kihasználom ezt a dolgot mert én nagyon érzékeny ember vagyok és ez nagyon megviselt mert tisztaszívemből szeretem,és állítja h ő is.ezért nem értem .másik srác biztos hogy nem tuti
2010. febr. 5. 21:49
 8/15 anonim válasza:
Ha túl sokat vagytok együtt, az hamar az agyára megy.
2010. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem vagyunk 1ütt de mindt mondtam közös cég magyaránmondva mindig tudom mit csinál...nemértem mért kell arra gondolni h tömi valaki...akármi is történt ő nem 1 prostituált,aki 1ik ágyból a másikba fekszik.nem szeretem az ijen hozzászólásokat....
2010. febr. 5. 21:52
 10/15 anonim ***** válasza:

3 hónap nagy idő, minden rendben volt nincs pasi a háttérben, te is egy adonisz vagy akkor csakis az ufók mondhatták neki hogy kérjen időt, igazad van

ha nem szereted a válaszokat, amiknek lehet hogy van igazság alapja csak fáj, és nehezen elképzelhető akkor ne ide írj hanem mint értelmes emberek közt működni szokott beszéld meg vele:D

és ezt nem rosszból mondom nem vagyok 14 éves, és 6 év kiegyensúlyozott kapcsolatban élek

2010. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!