Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kórházi gyakorlatom alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kórházi gyakorlatom alatt megtetszett az egyik rezidens (? ) többi lent.

Figyelt kérdés

Egy másik orvosnál vagyok gyakorlaton, de néha szoktam látni őt, ha meglát mindig köszön meg tök kedves, szerintetek én is bejövök neki vagy csak szimplán udvarias?

A gond az, hogy semmit nem tudok róla csak a nevét, facebookon megtaláltam az adatlapját, bejelölni viszont nem merem, de ott sem derül ki semmi róla, pl hogy van-e barátnője/felesége. Még csak a korát sem tudom, de szerintem olyan 25-30 körül lehet. Szerintetek lenne nála esélyem vagy inkább felejtős? 22L


2014. máj. 22. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
túl sok grace klinikát néztél.
2014. máj. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért a munkatársaknak szoktak köszönni általában az emberek, még akkor is, ha csak gyakornok vagy.
2014. máj. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,az orvosok összejönnek az orvostanoncokkal,de általában ápolókat,nővérkéket dugnak :)
2014. máj. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed. Azzal te is tisztában vagy, hogy vannak hiányzó információk, így a siker valószínűségét nem lehet megállapítani csak 50-50%-ban. Valamikor beszélj vele, személyesen vagy fészen - amelyikben jobb vagy. Aztán majd alakul valahogy.
2014. máj. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát az ottani ápolók, nővérek kb idősebbek, mint ő (legtöbb ilyen nagymama korú és kinézetű) szóval nem igazán tudom elképzelni, hogy dugogatják őket:D Köszi a válaszokat:)
2014. máj. 22. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!