Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom kiverni a fejemből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom kiverni a fejemből? Nem is ismerem, nem is létezik pedig, de nagyon megtetszett. (18/L)

Figyelt kérdés
Ez egy hónapja történt kb. Összejöttünk barátokkal/barátnőkkel a szokásos esti filmnézésre egyikünknél, és a Harry Potter X-edik részét néztük. (Itt már a szereplők idősebbek voltak, nem kisgyerekek, kb. mi korunkbeliek voltak.) Én a Harry Pottert egyáltalán nem szeretem, a korábbi részeket sem láttam, csak most kénytelen voltam nézni, annyira nem volt vészes, dumáltam közben, de egyszer csak felfigyeltem benne egy srácra, aki valahogy nagyon megtetszett a filmből, elbűvölőnek láttam, főleg amikor közelről is megmutatták, láttam a szemét, a szeme nagyon szép volt, igéző...ez lényegtelen, a lényeg az, hogy azóta állandóan rá gondolok, álmodtam is vele. Én szinte egyik szereplőnek sem tudom a nevét a HP-ből, ezért rákérdeztem a barátaimtól, ők meg kiröhögtek, hogy komolyan tetszik nekem, pedig minden csávó nagyon gáz a filmből. Igen, a többi tényleg gáz, de ő nem az. Ide inkább nem írom a nevét, mert nem akarom ugyanezt olvasni a kommentekben. :D A kérdésem az, hogy hogyan tudnám kiverni a fejemből? Olyanokat ne írjatok, hogy jöjjek össze egy pasival, mert nem szeretnék, nem rég volt vége az előző kapcsolatomnak, szóval valami más megoldást akarok. Hülyének érzem magam emiatt nagyon, hogy egy filmszereplő ennyire megtetszett nekem, tényleg...Mit tehetek ez ellen?

2014. jan. 14. 17:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ez idővel elmúlhat.

Ne foglalkozz vele,ne filózz rajta,nézegess másokat is és talán úgy.


Csak kíváncsiságból,ki volt az?

Nem röhöglek ki,tényleg csak kíváncsi vagyok.

2014. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Majd idővel elfelejted, ha találsz valakit aki érdekel.

De mond már meg, hogy ki volt az a szereplő :D (akár priviben is) Kíváncsi vagyok :D

2014. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Tuti piton xD
2014. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Lássuk csak ki jöhetett számításba...Harry Potter nem lehetett, mert neki nem kérdezted volna meg a nevét. Ron...hm...olyan feje van, hogy egy csigának is igézőbb tekintetet van mint neki. Neville...hehe...hagyjuk, ő nevetséges. :DDD Lássuk csak... Ha jobban belegondolok, és a sejtésem nem csal, van egy ilyen fiatal srác, mondjuk nekem annyira nem jönne be, de ízlés dolga, az utolsó részekben annyira nem rossz... Inkább nem írom ide a nevét, ha nem akarod elárulni, de nagyon valószínű, hogy ő az. A barátaidnak igaza van abban, hogy minden pasi gáz a Harry Potterben. XD
2014. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Piton nem lehetett...srácról beszélt!!! Fiatal korú emberre gondoljunk!
2014. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Maszturbálj rá párszor. Az nem árthat.
2014. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Cedric Diggory vagy Viktor Rum (a negyedik részből). ?
2014. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Rum XDDD...Krum!
2014. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Mellfoj XD
2014. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Egyébként én, tudod, a 65%-os válaszoló megérdemelne már néhyány zöld kezecskét, mert nagyon reális tippjeim vannak, és a logikai érzékem is jó. A Krum a 4. részben volt a helyi menő csávó, a Cedric Diggory meg az a gyerek, aki a twilightben az Edward, szóval én őrá tenném a voksomat. :DDD Tuti be fog jönni a tippem, és enyém lesz a zöld kéz, tiétek csak piros. :PPPPPPP
2014. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!