Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten a swinger clubok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten a swinger clubok megéri elmenni, jó bulik és jó orgiák szoktak lenni? Pénzem van rá, csak még nem voltam ilyen helyen és gondoltam elmegyek valamikor. Azok írjanak akik már voltak ilyen helyen.

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 22. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Maganyos pasik vannak csak szinte, de hogy ne suljon be a buli, a club hoz par fizetett kvat.
2014. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!Nem csak magányos pasik vannak. Érdemes mindegyik helyre többször is elmenni és magad döntsd el, melyik lesz neked a legszimpatikusabb. Sok pasi viszonylag elég sok alkoholt szokott inni, ami ugyebár a potenciának nem szokott jót tenni. Ilyenkor a szóló nők/párok sokszor visszautasítják a pasi közeledését. Aztán a pasi egy közösségi oldalon azt írja, sz* volt a hely, mert nem volt semmi. Aztán sok pasi közeledése elég problematikus. A "jössz d*ni?" , "mikor b*tál utoljára?" kifejezések visszataszítóan hangzanak és elutasítás lehet a vége. Sok pasinak korai magömlése is van. Ha 1-2 perc után orgazmusa lesz, az bizony elterjedhet a klubban és még akkor is visszautasíthatják, ha normális lenne. Az a pasi, aki nem kezdi el kényeztetni a nőt és "sz*-jál le vagy "csinálj velem amit akarsz" mondatokat közöl, ...hát azt is visszautasíthatják. Fürdéssel érdemes kezdeni a swingerelést. A büdösen izzadt test vagy az agyonfújt bőrtől az emberek irtóznak, de még a büdösen bagós szájtól is. Még 100 dolgot lehetne írni. Szóval a megfelelő, kulturált közeledés, aktív részvétel, szenvedélyesség, megfelelő erekció ált. jó szokott lenni és több kapcsolatot is eredményezhet az éjszaka folyamán.

Tényleg mindegyik helyre menj el. Ami másnak nem jó, az neked még szuper lehet.

Én már több helyen is jártam. Sok-sok éve kezdtem el a swingerkedést, de eddig egy helyen találkoztam csak 1 fizetett prostival, aki azokkal a vendégekkel törődött, akit pl. a fenti okok miatt elutasítottak a klubozók. Kétszer találkoztam ezzel a kedves hölggyel, de utána ez a klub is úgy döntött, nincs erre szükségük. Vannak olyan vendégek viszont, aki prostit hív magával egy klubba. Ilyen van! Ő ált. a saját vendégével törődik. Egyszer fültanúja voltam annak, hogy egy vendégként érkező prostinak a párját kidöntötte az alkohol. Ez a hölgy aztán pénzért kínálta fel a szolgáltatásait a swingerben. Amint meghallotta a tulaj, már repültek is onnan.

Ha "piroslámpás" házba mész, akkor fogsz ,találkozni prostival, de a swinger klubok már nem akarják megkockáztatni a működésüket fizetett lányok alkalmazásával, meg nincs is erre szükségük.

jó bulik szoktak lenni. Rajtad nagyon sok múlik, mersz-e tevékenyen részt venni és "normálisan" a partikban.

Érezd jól magad mindenhol. Szia.

2014. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!