Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostmar muszaj megtudnom ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmar muszaj megtudnom ez mit jelent?!

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval(26) fel eve talan. Beleszerettem,de o nem magyar.. Nagyon sokan vagyunk együtt minden megvan ami egy kapcsolathoz kell,de ugy érzem o megsem akarja. Én mar bele bolondultam..kerlek valaki segitsen megfejteni mit,jelentett a tegnapi álmom: találkoztam az édesanyjával bemutatott neki,de nem jol sült el,mindig megbotlottam,puszi adásnál korgott nagyot a hasam stb..mit jelent ez?!
2014. máj. 22. 08:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja es hozza teszem,hogy akárhányszor tenyleg találkozunk es pl az egyik szülője veletlen Ugyanott van ahol mi, akkor arebb kell mennem nehoogy meglássák velem.:(
2014. máj. 22. 08:52
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit sem, csak annyit, hogy vágysz rá, hogy bemutasson és fáj, hogy titkolózni kell.

Szerintem közel sincs meg minden, ami egy kapcsolathoz kell. Mert az a minimum, hogy nem titkol mások előtt, hanem felvállal.

Szerintem keress mást, ha nem változtat ezen. Ennek így nincs sok jövője.

2014. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet azt jelenti, hogy félsz attól, hogy bemutasson a szüleinek. Legbelül talán azt gondolod, hogy azért nem mutat be a szüleinek, mert nem felelnél meg nekik.
2014. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ugyertem hogy minden megvan hogy nagyon sokat vagyunk együtt de néha kicsit azt érzem,hog kihasznál olyan teren...:( de néha azt hogy o is érez valamit..
2014. máj. 22. 09:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kicsit használ ki.

Szerinted miért titkol?

Ha szeretünk valakit, arra büszkék vagyunk.

2014. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom de náluk ez máshogy megy,mert én,magyar vagyok o meg nem
2014. máj. 22. 09:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Muszlim?
2014. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire számít a származása, akkor mit vársz a jövőben? Nyilván akkor később sem leszel elfogadható a családjának.

Veled szórakozik, aztán majd bemutat nekik egy rendes szintén nem magyar lányt.

Hány éves vagy egyébként? Annyi, mint a fiú?

Ne pazarold el a fiatal éveidet egy ilyen kamu kapcsolatra.

2014. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért van olyan érzésem, hogy 20 évnél fiatalabb vagy?
2014. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az álmod, csak annyit jelent, hogy az elmédet macerálja a pasi-probléma és próbálja feldolgozni.

De légyszi, válaszolj Nyolcaska kérdéseire, és azt is áruld el milyen származású a fickó. Valamiért én is muszlimra tippelek... Ja igen, az, hogy "jajj, de ő nem magyar" sok mindenre ad magyarázatot. Arra, hogy kihasználjon és bunkó legyen veled nem.

(Külföldi pasim van.)

2014. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!