Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy lányoknál a nagy átlag testileg vonzó a fiúk többsége számára, mig fiúk közül kisebbségben vannak azok, akik vonzó testalkattal rendelkeznek?

Figyelt kérdés

Lányok esetében 10ből 6-7 testileg vonzó külsővel rendelkezik a fiúk számára,pedig kevés kivételtől eltekintve nem sportolnak rendszeresen,a legtöbb kiskora óta karcsú testalkattal rendelkezik,nem kell tennie semmit,csak szinten tartani magát.

Ezzel szemben fiúk közül ki az,aki vonzó alkattal születik?Egyáltalán van ilyen?

Óriási ingadozások is vannak minden tekintetben.

Lányoknál a magasság 160-175 cm közötti,ritkán látni néhány alacsonyabbat vagy magassabat,testalkatban sincsenek nagy eltérések...csak a tényleg elhízottak rínak ki a sorból.

Ezzel szemben fiúknál 160-200 cm között is bőségesen találunk példát,aztán van a vézna alkat,a simán vékony,a szálkás,a kigyúrt,a mackós,a nagydarab kövér...akkor ott vannak az arányok,széles vagy keskeny váll,végtagok hosszúsága stb. stb.

Pl.én 192 cm vagyok brutál hosszú végtagokkal,szóval eleve kiestem a vonzó kategóriából,de ugyanúgy a csajnál alacsonyabbak,a véznák,elhízottak is,egyedül az átlag magas(175-180),arányos alkatú,megfelelő izomzattal rendelkező fiúknak van komoly esélyük csajt találni.

Na fiúknál 10ből max 3-4 ilyen,míg lányoknál ugye fordított arányt figyelhetünk meg.


2014. máj. 22. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szegény, szegény fiúk.
2014. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez azért is van mert lányoknál ha odafigyelsz mennyit eszel akkor lehet már egy egész jó tested rá se kell edzeni max párszor elmész futni míg fiúknál a vonzó testért edzeni,futni,megfelelően enni kell ami ugye sokkal nehezebb
2014. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Mert nekünk férfiaknak ( általánosítás ) nincsenek olyan nagy igényeink, és nem válogathatunk.

+ a nő már " vonzó" ha normál alakja van. Míg a férfiaktól szerintem elvárják a kigyúrt kinézetet. Egy nőt meg mindenhol körberajonganak és válogathat, mert 10-en lefektetnék kapásból akárhová megy.

Ennyi..

2014. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
nem így vettem észre. a férfiaknak gyorsabb az anyagcseréjük tehát annyit zabálhatnak mitn a ló mégis jól néznek ki, addig egy lány mégsem ehet annyit amennyit akar, ugyanúgy tornászni kell stb
2014. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért nem teljesen így van. :)

Valószínű, hogy most csak magadból indultál ki kérdező, mivel nincs önbizalmad, ezért az elvárásaidat is -lehet akaratlanul- de lecsökkentetted.

Rosszul esik, hogy azt mondtad, hogy a lányoknak csak szinten kell tartaniuk magukat. Csak?

Tudnék én mesélni, hogy a középiskolában, hogyan tartották "csak" fent a lányok a vékonyságukat, és arról is tudnék mesélni, hogy mennyire változik a férfiak hozzáállása egy lányhoz, miután 58 kg-ról 48 kg-ra fogy(személyes tapasztalat). Pedig itt mennyire reklámozzák, hogy egy lány akkor szép ha van rajta mit fogyni.

Nemhogy inkább örülnél, hogy magas vagy! :)

2014. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Bírom amikor úgy nevezett fiúk mesélnek nekem arról, hogy egy lánynak csak szinten kell tartani és nekik milyen keserves, hogy edzőterem meg ilyenek.

Tudod mi a keserves? Amikor a 170cm magasságodhoz és a 64 kilódhoz megmondják, hogy dagadt vagy, fogyjál le. Keserves, amikor már a 4. nap élsz vízen, kávén és cigin, de így is kimész a parkba futni, mert hogy fogyjál le. Keserves az, amikor a családi ünnepeken édesanyád a kedvencedet főzi, hátha akkor eszel talán valamit. Keserves az, amikor összeesel. Keserves az, hogy aki a legjobban szeret, a karjaiban visz be a kórházba. Keserves az, amikor lenyomnak a torkodon egy csövet. Keserves az, amikor tudják a nővérek miért kerültél be, de 0 empátiával és megvetően zavarnak rá a mérlegre. Keserves szembesülni az eredménnyel és azzal, hogy 3 hét alatt tönkre tették a "munkádat". Keserves az, amikor nagynehezen kiengednek és a családod már nem úgy néz rád, ahogy eddig. Keserves az, amikor végül rá jössz, hogy nagyon is jó alakod volt és engedtél 1 f*****sz fej véleményének és tönkretetted.


Mesélj kérlek még, hogy mennyire rossz pasinak lenni, hogy mennyire nem jössz be a csajoknak és hogy ma pl hány percet voltál a futópadon.

2014. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nőknél is legalább ugyanannyi féle alkat van, és az arányok is igen változatosak.

2. Nem mindenkinek az jön be, amit te mondasz. Nekem a 175 centi viszonylag alacsony (bár emiatt sosem utasítottam volna vissza senkit), és olyanok is vannak szép számmal, akinek kifejezetten pl. a vékonyak vagy a mackósak tetszenek. Magyarul az egész okfejtésed sz__ar úgy, ahogy van.

2014. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megtennéd, hogy nem döntöd el mások helyett, hogy nekik mi a vonzó? pl. helyettem. Köszi.

Amúgy tényleg annyira nincs életed, hogy minden nap itt vernyákolsz gyakorin a magasságod és a testalkatod miatt?

2014. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!