Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a baj, hogy Kelemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a baj, hogy Kelemen Annát egy átlagos csajnak tartom, amíg meg nem szólal? Utána átlag alattinak. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egy átlagos buliban találnék 5 más csajt, akit hamarabb leszólítanák.
2014. máj. 5. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én 10 másikat is találnék. Nagyon ronda szerintem. Ha megszólal, akkor meg még buta is :D
2014. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=-_Vb2Sh80aU


Nem tudom véleményezni mert csak azt látom róla amit a média mutat és az elég ferde. Annyi biztos, hogy kokainfüggő is volt és nagyon kiélt ami egyáltalán nem tett jót a külsejének. Smink nélkül reggel, ébredés után biztos nagyon ijesztő lehet.

2014. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te csajnak tartod? Én csak nézem, hogy melyik fajba tartozhat :)
2014. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem átlag alatti, mondjuk engem mindig taszítottak a műnők. De ha megnézed, Magyarországon egyébként is a legtöbb "jó nő" kinézete átverés nagyrészt. push up melltartó, smink, formagatya.
2014. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon mű! Egyáltalán nem átlagos, inkább átlag alatti. Régen jól nézhetett ki, még természetesebben. De nagyon elcsúfította magát és látszik, hogy az életstílusa is eléggé megviselte.

Szerencsére mifelénk buliban csak néhány ilyen van, a többiek sokkal jobban néznek ki :)

2014. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 4


Kikérem magamnak, bár látom, hogy nem azt írtad, hogy mindegyikre igaz. :P Szerencsére nem minden szép/csinos nő ilyen.


A kérdésre:


Nem benned van a baj.

2014. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha te ilyenen morfondirozól ugyan olyan szinten vagy mint ő!
2014. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!