Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még fog nőni a felsőtestem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még fog nőni a felsőtestem?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok 17(F), magasságom 1,72m és a felsőtestem láthatóan aránytalanul kisebb (legalábbis én látom), mint a lábam. Úgy vettem észre először, hogy akik ilyen 10 cm-rel kisebbek az osztályból (főleg csajok) ülve ugyanakkorák mint én. A 'klasszikus' aranymetszéses módszerrel (teljes magasság/köldökig érő magasság) megmértem az arányokat, és nem jött ki annyira durva eltérés ( valami 1,66 vagy 1,67, és az "ideális" 1,618) de tükörbe nézve a felsőtestem csak egy kicsit nagyobb mint a combom vagy térdtől lefelé.

4 év alatt nőttem 20 centit, apukám is annyi,mint én, anyukám 1,66cm. 16 éves korom után kezdtem el súlyzózi, de csak olyan fél éve csinálom kicsit komolyabban (gerincet megterhelő gyakorlatokat nem nagyon csinálok).

Arcszőrzetem még nincs nagyon, ami miatt gondolom, hogy még lehet, hogy fogok nőni, és akkor remélem a felső testemre.

Szerintetek így maradok, vagy még növök 'felül'?

Köszi a válaszokat előre is!


2014. máj. 22. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

A súlyzózasnak semmi köze a növéshez,nyugi.


Én is hasonló alkat vagyok:nagyon hosszú lab és rövid felső..

2014. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Valószínűleg már nem. A fiúk 12 évesen kezdenek el gyors iramban nőni kb 17 éve korig. Ott a test korrigálni szokott és néhány centit még csökken is a magasságod, mert túlnyúlik a lábszárcsontod. Ott szokott fájni, ugye? De van még egy növekedési periódus, 20-23 évesen, akkor visszanőheted a csökkenést. :(
2014. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Usszál, napi rendszerességgel az sokat nyujthat rajtad.
2014. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem szokott fájni a lábam.

:(

2014. máj. 22. 21:52
 5/7 anonim válasza:
Zsidó vagy?
2014. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem
2014. máj. 22. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:

A felső test / láb arány mindenkinél változó, és 17 évesen még neked is változhat.

Edzzél, és akkor még nőhet a mellkasod.

De mondjuk örülj neki, mert a hosszú láb jobban néz ki.

Sokkal rosszabb lenne fordítva.

2014. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!