Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú az osztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályban akivel nagyon utáljuk (? ) egymást. Mindig közös feladatot kapunk a névsor miatt és egyszerűen kikészülök tőle. Megcsókolt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig közös feladatot kapunk a névsor miatt és egyszerűen kikészülök tőle.A barátnőim szerint elfojtott szexuális vágy,persze kinevettem őket..még sosem voltam szerelmes miért pont VELE kezdeném :/ Folyamatosan piszkál és beszólogat(egyébként elég helyes) és hát bevallom volt már olyan hogy én ordítottam vele mert ő meg dobált úgyhogy nekünk kellett a térképtárat helyre tenni büntetésből(hangoskodtunk..)Így történt--> tipikus hollywood sztori esetünk,mikor ketten voltunk a sötétben és lesmárolt.. Nekem az volt az első csókom úgyhogy totál kiakadtam és felképeltem, és megint megcsókolt de sokkal gyengédebben és azóta nem merek ránézni se (1 napja történt) és nagyon megijedtem magamtól mert azt hiszem szeretem(?) és élveztem azt a csókot de közben utálom hogy ezt tette velem, mit tegyek? 15/L
2014. máj. 23. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
éretlen gyerekek vagytok még, de ahogy érzed, nem lehet elég korán elkezdeni r1bancnak lenni
2014. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló, miért titulálod egyből ribbancnak??? Mert smárolt 15 évesen? Gratulálok az értelmiségi szintedhez..... -.-
2014. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Miért lennék r*b*nc, végigolvastad egyáltalán? :O
2014. máj. 23. 15:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak :) Én sem értem:(
2014. máj. 23. 15:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vékony a vonal az utálat és a szerelem között, könnyen átbillen. Ha jó volt a csók, és élvezted, akkor légy bátor, és hagyd, hogy legyen valami. Kerekedj felül az utálaton, meg a büszkeségen és hajrá!
2014. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A sors keze.
2014. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rendezd az érzéseket, lehet azért gyűlölöd mert szereted.

Mert igazán csak azt tudod gyűlölni akit szeretsz.

Szóval a két érzés nem áll olyan távolt egymástól.

2014. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Intoxcation ***** válasza:

Csak azt utálod, aki jelent neked valamit.

A szeretet ellentéte a közöny, nem pedig az utálat, ezt sokan elfelejtik.

2014. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg szerelmes vagy. :)
2014. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez olyan cukiii ^^ :)
2017. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!