Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire baj ha nem kockás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ha nem kockás a hasam?

Figyelt kérdés

Sportos vagyok,az átlagnál izmosabb,jó arányokkal de nem kockas a hasam. Egyáltalan nem vagyok kövér vagy hájas,a testzsírszázalékom 15 körül lehet..ha állok akkor például teljesen lapos. 1-2 hónap diéta után lehetne de egyszerűen nem érdekel és kedvem sincs hozzá.Inkabb tovabbi erőt és izmot szeretnék építeni egyenlőre.

De valamiért a lanyok most imádják a vékony,éhségkockás és izomtalan pasikat.

Az én típusom nem kelendő? :D

18/F


2014. máj. 23. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem értem mit esznek a lányok a sovány kockás hasú fiúkon.Rettentően alacsony testzsírszázalék...
2014. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a fejedre gyúrjál mert a lányoknak nem a kockás has kell és nem is az izmos test..
2014. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Figyelj ha nem akarsz akkor ne legyen, ez ennyire egyszerű :) azok a vékony fiuk meg véleményem szerint nem is néznek ki jo. A férfi legyen izmos, meg tudjon védeni másokat-> mármint hogy legyen olyan ereje/izmos hogy ha kell megtud védeni valakot mondjuk egy verekedésből :) biztos jol nézel ki, szoval ne azon gondolkodj hogy mid nincs ha nem azon amid van és másnak nincs :)

L

2014. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Én például egyáltalán nem szeretem a kockahasat a pasikon, részemről vagy sima lapos legyen, vagy, ami még jobb, legyen egy kis (de tényleg csak egy ici-pici) pocak. Az olyan kis cuki tud lenni, jó hozzábújni! :3
2014. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
feküdj rácsra egy fél órát, és kockás lesz :-D
2014. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én az izmos ,de nem kigyúrt pasikat szeretem, és az tetszik a legjobban ha van egy kis poci is:)


Számomra a túl sovány, izomtalan pasik férfiatlanok, a kockás hasat, túl kigyúrt testet pedig nem szeretem, nekem az túl megcsinált, túl mű....természetellenes hatást kelt.

2014. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az éhezéstől senkinek sem lesz kocás a hasa, ezt most tisztázzuk. akkor lesz kockás, ha izmot erősítesz és arra is gyúrsz. de ettől sokkal fontosabb, ami a fejedben van, mert hiába van vonzó tested, ha egy lányt sem tudsz megnevettetni.
2014. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es nézz kicsit utana a dolgoknak mert ez hülyeség

Ha valakinek nagyon alacsony a testzsírszázaléka akkor a minimáls izomzat is teljesen kirajzolódik.

2014. máj. 23. 20:57
 9/12 anonim ***** válasza:
persze, a minimális és persze, éheztetni magad könnyebb, mint rádolgozni arra, hogy ne minimális legyen, hanem rendes. de az éheztetésnél is előbb az izom megy le és aztán csökken mégjobban a zsír. ahhoz, hogy ez ne így legyen, edzeni kell, zsírégető gyakorlatokat kell csinálni és izomerősítőket plusz olyan étrend szükséges. ne aggódj, nem vagyok hülye a témában.
2014. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy sok lánynak a lapos éhségkocka=izmos has.
2014. máj. 23. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!