Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire baj ha nem kockás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ha nem kockás a hasam?

Figyelt kérdés

Sportos vagyok,az átlagnál izmosabb,jó arányokkal de nem kockas a hasam. Egyáltalan nem vagyok kövér vagy hájas,a testzsírszázalékom 15 körül lehet..ha állok akkor például teljesen lapos. 1-2 hónap diéta után lehetne de egyszerűen nem érdekel és kedvem sincs hozzá.Inkabb tovabbi erőt és izmot szeretnék építeni egyenlőre.

De valamiért a lanyok most imádják a vékony,éhségkockás és izomtalan pasikat.

Az én típusom nem kelendő? :D

18/F


2014. máj. 23. 19:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

tényleg? hány lánytól kérdezted meg?

egyébként szerintem 100 kilónál kezdődik a férfi, de ez az én személyes véleményem/ízlésem.

2014. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
utolsó véleményét osztom. kivéve hogy az én férfim 95 kiló :D 190 centihez.
2014. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!