Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti ezt észreveszitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti ezt észreveszitek?

Figyelt kérdés
Ha van egy nő, aki találkozásnál ha puszival köszöntök, hozzátok ér, derék-oldal-kar tájékon kicsit végigsimít, de semmi több. Ezt észreveszitek vagy totál mindennapi és jelentéktelen?
2014. máj. 23. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérek mindenkit hogy ne általánosítson
2014. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Totál lényegtelen..
2014. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Észre. Felfigyelek az apró non-verbális jelzésekre. Ez különbözteti meg a férfit a kisfiútól.
2014. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne lopva érintsd meg, mikor egyébként is érintkeztek, hanem "feleslegesen" és többször is
2014. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Totál lényegtelen..
2014. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! megoszlik a vélemény.. :)


4-es, igazából nekem nem lett volna bátorságom hozzáérni sem. ő viszont mindig átkarol, megsimogat mikor találkozunk, így felbátorodtam és mostmár viszonzom az érintését.. :)

2014. máj. 23. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor dicsérd meg az illatát a következő alkalommal.

Másodpercnyi simikből sokára lesz valami. Ha ő is bátortalanul kezdeményez, akkor neked is rá kell erősítened, hogy haladjatok

2014. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha minden lányra rámozdultam volna aki hozzám ért, akk elég sokat koppantam volna...
2014. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy a nonverbális kommunikációról szóló könyvben azt tanácsolják, ha rögzíteni akarod a találkozás kellemes élményét a másikban, akkor mondjuk puszi-puszinál érintsd meg a felkarját alul és húzd le a könyökéig. :)
2014. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én észreveszem, ti is észreveszitek. Ezért fogom meg mindig a derekát a nőnek félkézzel, mikor köszönök neki, de még nincs komolyabb (csók). Van értelme, sokat elárul.
2014. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!