Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, férfiak, ti az ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak, ti az ilyeneket észreveszitek?

Figyelt kérdés

Ha egy lány zavarban van tőletek/tőletek, nem annyira hogy elvörösödik meg semmi drasztikus, csak rátok néz majd elkapja a tekintetét, aztán megint -mikor ti nézitek.. vagy ha kerüli a tekinteteket? (úgy, hogy amúgy viszonylag közvetlen kapcsolatban vagytok hetente többször találkoztok) ha jelentéktelen számotokra, feltűnik az ilyesmi?

vagy ha megy a beszélgetés, hülyülés, és a szemébe néztek, látjátok rajta ha bejöttök neki?


azért kérdezem, mert van egy pasas akivel a fent említettek elég gyakran előfordulnak mikor találkozunk. alapvetően jóban vagyunk, bírjuk egymást. nem akarok tőle semmit (nem is lehetne, és nem is baj), de olyan jó férfias kisugárzása van, hogy egyszerűen vonz, nem tudok mit tenni. nem vagyok szerelmes, nem is tudnék beleesni, egyszerűen megfog a kisugárzása, a tekintete, a stílusa. ennyi.


szerintetek észreveszi ha minimálisan szinte mindig zavarba hoz? ti az ilyesmit átlátjátok?

amúgy 30+ a pasi, szóval elég tapasztalt.


2013. dec. 21. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen :)

Én 20-25 között már megtanultam perifériás látással is "felderíteni a terepet" ha beléptem egy helyiségbe, ahol több hölgy is van. Ezzel nem vagyok egyedül :)

Egy 30+ -os férfi ha elég tapasztalt a szembogarad rezgüléséből megmondja, hogy megriadtál/zavarba kerültél

2013. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jaj neeee. ez olyan ciki!


amúgy köszi a választ :)

2013. dec. 21. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Na azért ne hülyítsük a nőket. Nem mindenki Barney Stinson.. Sok a sötét 30-as körüli férfi.. tényleg sok, akinek még akkor se esne le, hogy az adott lány mit akar, ha levetné a melltartóját a szeme előtt. De gondolom, az olyanokat elsőre leveszitek a ti megérzésetekkel.
2013. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azt ugye tudod, hogy ebből neki világos, hogy tetszik neked? :)
2013. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon tapasztalt ? elhiszem, de az biztos, hogy ezidáig nem nagyon figyeltél ilyen "érzelmi finomságokra" ha most rácsodálkozol, h létezik!

amúgy: észrevehető, beképzelhető, felerősíthető, megmásítható, elutasítható, megsemmisíthető

"nem vagyok szerelmes, nem is tudnék beleesni, egyszerűen megfog a kisugárzása, a tekintete"- vicces amikor az EGO parancsolgat :) ÉREZZ AZT' KÉSZ!!

2013. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

csak felszínesen ismerjük egymást, mindkettőnknek van párja (tudom, most kapni fogom az ívet.. de nem, nem akarok félre d.gni, szeretem a párom!). nem táplálok iránta érzéseket, csupán az erős, férfias kisugárzása mellett nem tudok úgy elmenni, mintha nem lenne. számomra ez vonzó, de semmi több. annak idején ezért is kezdtem randizni a párommal, mert benne is megvan.


"amúgy: észrevehető, beképzelhető, felerősíthető, megmásítható, elutasítható, megsemmisíthető "

na, akkor légyszi valaki avasson be, hogy lehet megmásítani vagy megsemmisíteni ezt az egészet. baromi kellemetlen, hogy szinte mindig zavarba hoz ha találkozunk, akkor is ha nem csinál semmit. arról ne is beszéljünk, ha nyomja a magasröptű poénokat...

2013. dec. 21. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!