Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is irigyeli azt akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is irigyeli azt akinek már évek óta van párja? :S

Figyelt kérdés

Nekem a kapcsolatom kb 2 hónapig tartott és csak hétvégén találkoztunk.

Tök jó annak akinek már évek óta van barátnője, vagy esetleg több tíz éve házas.

Olyan csávónak is van felesége akinek már a fogai sincsenek meg, én meg itt vagyok huszonévesen és nincs senkim :/


2014. máj. 24. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább sajnálom őket, hogy olyan fiatalon csak egymás se*gébe vannak és nem élnek...
2014. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze hogy vágyom én is kapcsolatra, viszont a visszautasítások is igen nagy hatással vannak a személyiségem fejlődésében általában jó irányban, szval kicsit nyilván irigylem a helyzetet inkább mint egy konkrét párt, mert ugyan ki nem szeretne boldog lenni :) de egyszer mindenkinek összejön a dolog :)
2014. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első, nekem 3 éve van pasim, de egyáltalán nem vagyunk egymás s*ggében :D De tudom, h vannak sajnos olyanok, akik sülve-főve együtt vannak, ez szerintem nem egészséges...
2014. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden magányos ember minimum titkon irigykedik a nem magányosokra. De sokan mondják azt is, hogy pár kapcsolat még mindig jobb, mint a párkapcsolat.
2014. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem még kapcsolatom se volt, azokra is irigykedem, akik randizgatnak. Tök jó lehet, hogy valaki szeret, fontos vagy neki, meg minden. Én is szeretném ezt már megtapasztalni.
2014. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha jó az a többéves kapcsolat,akkor igen,irigykedem. De ha csak a megszokás tartja össze őket,vagy megy az örökös veszekedés,akkor azon mit irigyeljek,még ha tizenéve tart is?


Amúgy vágyom is,meg nem is komoly kapcsolatra. A leghosszabb kapcsolatom 3 évig tartott és szerintem annál rosszabb érzés nincs,mint amikor egy hosszú kapcsolatnak vége szakad. Semmi kedvem ezt újra átélni,még ha én is vetettem véget neki,de közben olyan jó lenne,ha valaki mellettem lenne,támaszom,szeretőm,bizalmasom,barátom lenne... Remélem értitek,miért ez a kettősség.

23L

2014. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Dejó neked 6-os.

Nekem lehet hogy nem is lesz 3 éves kapcsolatom pedig olyan idős vagyok mint te. :S

2014. máj. 24. 10:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetem nekem is,még soha nem is volt párom sajnos,és nem is tudom valaha lesz-e egyáltalán.

Hát igen sok igénytelennek is van párja,én meg itt vagyok egyedül,és hiába öltözködöm jól,hiába adok magamra,hiába nem vagyok buta,és hiába vagyok kedves...

22/F

2014. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos kedves első, mi 7 éve vagyunk együtt és nem vagyunk benne egymás seggébe...Mindkettőnknek van magánélete amit rendez, végezzük a saját dolgainkat. Van hogy együtt csinálunk programokat - romantikus séta a Balcsin, vacsi, stb. - és van hogy külön szórakozunk a barátainkkal. Nem vagyunk 100%-ig összenőve. És ez 7 éve tart. Ez is egy irigy beszólás volt tőled...


L24

2014. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem irigylem őket, örülök, ha jól elvannak :d
2014. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!