Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (Olyanok akiknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (Olyanok akiknek van párja) mérgesek lennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtöket utcán,buszon megkérdezné egy srác vagy akár Facebookon,ha nincs beállítva a "kapcslatban" funkció neki és nem tudná,hogy foglalt szal,ha megkérdezné,hogy te szép lány vagy,nincs kedved ismerkedni,de a barátnőtök visszaírná neki,hogy á nem,mert van barátom és foglalt vagyok a srác meg szépen megértené és elnézést kérne a barátnőtöktől,mert nem tudta,hogy foglalt és így megértené,hogy nem aktuális.

Ha mondjuk,a barátnőtök mesélne egy ilyet,mérgesek lennétek gondolatban arra a fiúra vagy megértenétek a helyzetet mert az a fiú nem tudhatta,hogy foglalt a barátnőtök?



2014. ápr. 20. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lennék mérges, sőt...

Jó érzéssel fog el, hogy másnak is bejön, de velem van :)

2014. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ha ott lennék a buszon, nem.

Ha elmesélné akkor sem. Esetleg 1 kis ideig mérges lennék a fiúra... de nem érdekelne 5 percnél tovább....

2014. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért haragudnék? (Mondjuk ha a buszon vagy utcán ott állnék a bnőm mellet mikor kérdezné ,akkor beverném a képét és mérges lennék.
2014. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs ok amiért mérgesnek kéne lenni.
2014. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy örülnék neki. Egyébként pedig nyugodtan beszélgethetne bárkivel, hisz ha megfojtom, hogy csak én én én vagyok, akkor magától le fog cserélni :)
2014. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én eléggé kiakadnék rajta, ha a barátom ezért mérges lenne... Hiszen vadidegen srác, nem ismerhet, nem tudhatja, bepróbálkozik, aztán ha nem, nem, elfogadja és kész, megesik, megeshet ez bárkivel. Ezért kiakadni rá... Ne akarjon engem kisajátítani a párom, hogy csak mert vele vagyok, úgymond hozzá tartozok, azért más ne nézhessen rám, másnak ne tetszek meg, más ne szóljon hozzám... ÉN lennék mérges, ha ezt egyáltalán szóvá tenné!! Akkor még megérteném, ha nem mondom a srácnak, hogy izé, foglalt vagyok, de akkor is egyedül rám lehetne dühös, a szerencsétlennek fogalma sem volt róla, mennyire (nem) vagyok elérhető... De az általad felvázolt helyzetben... Még csak az kéne, hogy egy ártatlan udvarlási kísérletért felkapja a vizet.
2014. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem...
2014. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy el fog verni a csaj pasija? :D
2014. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!