Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha fiú haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha fiú haragszik rám? Én vagyok a hibás vagy mi van?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Facebookon beszélgettünk és engem szólítja majomnak, én pedig gorillának. Sokat írtunk...később az a fiú azt mondta "na jó végeztem szia" én azt hittem, hogy viccel velem, de mégis megsértődött és nem áll szóba velem (???????????) Most mi van? Nem értem ezt! Mit csináljak vele??? Nagyon szeretem őt!!!! Könyörgöm segítsetek, mert sürgős!!!! :(((((((((((((

2014. máj. 24. 11:50
 1/2 Mr. Truth ***** válasza:
Micsoda szerelem... Élöben beszéltetek már?
2014. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok még.. Kérdezd meg tőle hogy mibaja ,de normálisan. Ha nem válaszol akkor megint csak azt tudom mondani mint előbb, gyerekek vagytok.
2014. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!