Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit tettetek volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Ugy volt megbeszélve a barátommal már két héttel ezelött,hogy most szombaton a haverjaival megnézzük ezt a foci döntött,és utána mindenki haza megy.Nos a kalandra vágyo haverja a barátomnak azt mondta,hogy holnap engem rázzon le és menjenek el pasis bulira,nos a barátom a pasis bulit három héttel késöbb tervezte a barátom..Erre rávette a srác,hogy rázzon le és hát a barátom igy is tett,eléggé bepöcentem,hogyha a haverja elfingja magát,akkor hiába van megbeszélve valami engem palira kell venni az utolsó pillanatban..Annyira ideges lettem a barátomra,hogy megmondtam neki a magamét,és azt is megmondtam én is elmegyek bulizni meg majd legközelebb én is igy palira vesze...Erre annyitt mondott,hogy akkor jó szórakozást és elindult a buszára...
2014. máj. 24. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem ilyen gyerekesen intéztem volna. Persze én az átlagnál sokkal nyugodtabb és ridegebb vagyok, értsd, tudom türtőztetni magam. A kérdésre válaszolva pedig hosszútávon ő húzta volna a rövidebbet. Az ilyenen csak elmosolyodnék. Mindkettőnk tudná, hogy ebből csak Én kerülhetek ki győztesen.
2014. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mekkora paraszt. Bar ha az en baratnom

lettel volna NHL dontot neztunk volna

nem ilyen divat focit. En megbuntetnem

a helyedben.

2014. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazábol azon kattantam be,hogy engem palira vett az utolsó pillanatban mert a haverja dugni akar menni az éjszakába a barázom meg el is mesélte és tapasztaltam is,hogy részegen mennyire befolyásolható,meg hát egy hónapja csak felidegesit mindig valamivel és szerinte nincs igazam...
2014. máj. 24. 13:05
 4/9 anonim ***** válasza:
En azt mondom ha tenyleg szeret akkor nem engedi hogy a baratai legyenek az iranyitoi.
2014. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazábol ez a srác nem is a legjobb barátja,hanem csak egy haver...
2014. máj. 24. 13:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Aztán nehogy arra is rávegye, hogy félrekufircoljon a kedves barátod..: :)
2014. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem lepödnék meg rajta...
2014. máj. 24. 14:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy egyesek így tudnak bánni a lányokkal.
2014. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van ez igy..az emberek nem tudják a jót megbecsülni addig míg el nem veszítik..
2014. máj. 24. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!