Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok hozzá ha hazamennétek és ilyen pasi lenne otthon?

Figyelt kérdés
[link] éppen akkor gyúrna :D
2009. dec. 29. 22:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
XD ez vicces, de ilyenkor tudod befeszül eléggé az izom, én is lefotoztattam magam ilyen pózban, és elég jól nézett ki :D, csak ennyire nem
2009. dec. 29. 22:23
 12/23 anonim ***** válasza:
Ijesztő a csjaoknak izmos nem izomagyú pasi kell.
2009. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

És így? [link]

vagy így?: [link]

2009. dec. 29. 22:24
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, már túl izmos. Ha néhány kilóval kevesebb izom lenne a hátán, akkor most azt írnám, hogy azonnal rávetném magam:D
2009. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
nekem sem jön be, ha már izmos, akkor legyen egy kicsit kockás a hasa, széles a válla, meg egy kis mellizma.. ja igen, és a karizom, de az is csak egy közepes dudor. nekem ez olyan, mintha az izom önálló életet élne rajta, tekergőzik nemtom :D meg arra gondolnék h ha véletlenül befeszíti és pont akkor dőlök a hátának akk betörik a fejem :D:D (egyébként a barátom is eltörte már véletlenül a csuklóm egy ilyen izmos témával, pedig ő feleennyire sem izmos)
2009. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
megkérdezném h mit keres a házamban :D
2009. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 kolosszus22 ***** válasza:
48%
Nőket izomról+testépítésről kérdezni kár! A legtöbbnek lövése nincs, hogy hogyan működnek ezek a dolgok és irtózatos blődségeket tudnak mondani(lásd pl. 22:29est)!
2009. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

lefujnám gázsprével,és rendőrthivnék....


de párnak se kellene ilyen kinézetű...jobb szeretem a kicsit pocakos pasikat,akik nem azon nyavalyognak,hogy mi hány kaloria,és nem hülye étrendkiegészitőkkel,meg mikkel tömik magukat,hanem az én fiom föztömmel,ami nem feltétlen egészséges:D

22/L

2009. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes én nem szedek semmit kolbászt,szalonnát anyám főzte kaját eszek, és mégis edzett és izmos vagyok, látszik nem értesz hozzá:D pocakos kell ??sörhas ftw XD
2009. dec. 30. 12:56
 20/23 anonim ***** válasza:

párom nem iszik sört,mégis van pocakja...egyszerüen mert tényleg semmit nem mozog,de nekem igy jó,én is lusta vagyok,bár én nem hizok szerencsére

de kinek mi tetszik...

meg nézhet ki ideálisan (kinek mi az ideál),ha megszolal,és azt kivánod,bárcsak néma lenne...

22/L megint

2009. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!