Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok erről? Hogyan fogadnátok egy ilyen infót? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
A városban sétálok és életemben először leszólított egy ismeretlen csaj. Kissé furán nézett (nem volt becsípve) és mondta, hogy elég jól nézek ki, meg, hogy már egy pár hete figyel engem. Erre én csak faképnél hagytam és a szerelmemnek (még nem vagyunk együtt) nem mondtam el.

2014. máj. 24. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem kifejezetten érdekelne...
2014. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Csak úgy faképnél hagytad?

Téged is csak a külsődért szerethetnek.

2014. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kellene lehordani azért, mert megmondtam annak a csajnak, hogy van már egy olyan személy, aki tetszik nekem. Egyébként csak annyit szeretem volna tudni, hogy ez pozitívan hatna-e vagy sem.
2014. máj. 24. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen pozitívan hatna, hisz otthagytad a csajt, aki leszólított, így nem tettél semmi olyat, ami a másik lánynak rosszul eshetne, sőt! Ha meg elmondod neki, az még jobb, mert látni fogja, hogy őszinte vagy vele és megosztod vele az ilyen dolgokat is, ergo komolyak vele a szándékaid. Én örülnék a helyébe! :))


21/L

2014. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpaskolnám a hátadat és megdicsérnélek, majd megkapnád a jutalomfalatot ezért a rendkívül nemes tettért ;) Puszi
2014. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D Jó kis kutyus vagyok!
2014. máj. 24. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Már maga az alaptörténet sem semmi... :D Mármint nem látsz minden sarkon ilyet. Azért respect a csajszinak, hogy ezt így bevállalta.
2014. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!