Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt ki lehet iktatni valahogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ki lehet iktatni valahogy?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, párommal 1,5 éve boldog párkapcsolatban élünk. Egy kis bökkenő van. Megőrülök a magas pasikért, párom viszont épp nem az (velem egymagas). Soha nem csalnám meg, mert imádom.. De mikor látok egy-egy magas, nagydarab, helyes pasit, gyakran elkezdek fantáziálni.. Aztán lelkifurdalásom van.

Ki tudom ezt "nevelni" magamból valahogy?


2014. máj. 24. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem tudod. És ha már zavar, továbbra is fog. Sőt, lehet, hogy egyszer szépen a pasi fejéhez is vágod oszt sértődötten elhagy.


kit tudja...

2014. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mit vágnék a pasim fejéhez? :D
2014. máj. 24. 19:13
 3/16 anonim ***** válasza:

Kellemetlen az tuti, pláne hogy nem vehetsz fel emiatt magassarkút mert akkor még gázabb lesz :P

Én csak azt nem értem, hogy mi olyan vonzó lehet abban, hogy valaki magasabb mint az aktuális pasid, lehet hogy mellette 1 marék idióta az összes, és nincs egy olyan jó tulajdonsága se mint a párodnak... akkor még mindig olyan vonzónak tartanád őket?

2014. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nem azt írtam, hogy zavar a párom magassága, nem erről van szó :) az sem gond, hogy magassarkúban magasabb lennék.. mert szerencsére nem hordok 3-4 centinél nagyobbat, így ezt nem érzem gáznak :)

a magas pasik csak szexuálisan vonzanak, számomra nagyon erotikus látvány amikor egy pasi nagydarab, széles háta van, nagy keze és hasonlók.

egyébként ha a párom magas lenne, valószínűleg ugyan ez fent állna. (erre most jöttem rá).

2014. máj. 24. 19:21
 5/16 anonim ***** válasza:
nem lehet. nem szereted
2014. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
mit nem szeretek?
2014. máj. 24. 19:24
 7/16 anonim ***** válasza:
a pasid. másfél év után másokról ábrándozol, ez nem nagy szerelem
2014. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
szerintem ez butaság, de azért köszönöm a válaszod :)
2014. máj. 24. 19:31
 9/16 anonim ***** válasza:

ez nem butaság, férfiként sem voltam erre képes :D


túl sok mindent hívtok szerelemnek.

2014. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30+F
2014. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!