Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6. nak beragadt az...

Audi A6. nak beragadt az elektromos kézifákje. Beállt a motor. Visszajelzi a hibát. Kézifék motor kivéve, de folyamatosan sípol, mert a computer eltárolta a hibát. Ezt a hangot meg lehet szüntetni valahogy? Ki lehet iktatni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Audi Szervízt fel kell hívni. Rászoktak csatolni gépet azt az leszedi :D

Az ilyen hibákat így szokták törölni.

Csak nem tudom, hogy a mozdíthatatlan kocsit hogy viszik el, de lehet hogy kimennek a helyszínre .

Egy csörgést megér!

2013. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az autó már mozdítható, mert kivettem a fék motorjait, jelenleg nincs kézifék, de a sipolás nem marad abba és nagyon idegesítő. :) Amíg nem érkezik meg hozzá az új fékmotor, addig így járnék vele, de megőrít ez a hang. Gondoltam hátha valaki tudja, hog ylehet elhallgattani a kicsikét. :)
2013. jan. 21. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
keresd meg a kézifékkapcsolót (ami jelez a computer felé, ha be van húzva) és iktasd ki, vagy csapd be!
2013. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért nem árt vigyázni :D kézifék nélkül veszélyes :D
2013. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha megsértődsz ha nem ....az autóra van pénz (de sejtem lizinges ) a javítás meg otthon kontár módon ?

Nincs 4 ezer ft arra ,hogy géppel törőljék vagy feltárják a hibát ???!!!


Le lehet húzni :)

2013. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Az első vagyok:D az utsónak igaza van :D boccs
2013. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Butuskáim, ez nem hibakód... szimplán csak a visszajelző kapcsoló üzemel, mert ki van véve a fék! Ezen nincs mit kitörölni, egyszerűen a kapcsolóját kell becsapni, vagy berakni egy új fékkart!
2013. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Buksika 3 válasza:
üdv nekem szint audi a6 2005 -évi már kicsit szól a kézifék motor tud valaki olcsón és aki be is rakja olcsón természetesen
2014. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Buksika 3 válasza:
üdv nekem is kellene két motor hozzá
2014. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Aki fél az autójától, (és a forgalomtól,) az ne üljön a volánhoz.
2016. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!