Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb: Szép lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb: Szép lány átlagos ruhákban, vagy átlagos lány márkás, új ruhákban?

Figyelt kérdés

Melyiket nézitek meg jobban? Egy szép lány sima, egyszerű ruhákban a jobb, vagy egy full átlagos lány, márkás, a legújabb divatnak megfelelő ruhákban? (Tegyük fel hogy a testük ugyanolyan, csak az arcuk különbözik.)

Fiúk és lányok válaszaira egyaránt kiváncsi vagyok!


2014. máj. 24. 19:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, szép lány átlagos ruhákban. Engem nem érdekel milyen márkájú a ruha rajta, ha jól áll, akkor jól áll, kit érdekel a márka? Attól nem lesz jobb ember.
2014. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

Én elvárom az éppen aktuális csajtól, hogy értse a divatot.

Nekem az utolsó pár zoknim, vagy boxerem is márkás

Tehát azt kell mondjam nekem a ruha fontos, de nézzen ki jól a csaj mellette.

21F

2014. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ez olyan dolog szerintem mint a fiúknál a bicepsz, akinek nagyobb az menőbb... a lányok is csak egymás közt versengenek vagy nem is tudom minek nevezzem ezt, ahogy észrevettem nem a bicepsz alapján talál valaki barátnőt, és nem is ruhák alapján barátot :) szval ne legyenek kisebbségi érzéseid csak mert nem 200ft aza ruházat amit összességében magadon hordasz, hisz akit érdekelsz az nem a ruhásszekrényedben fog élvezkedni hanem meg akar majd ismerni , szval inkább a személyiségedet fejleszd mint a ruhatáradat :)
2014. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szép lány átlagos ruhákban.
2014. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szép lány átlagos ruhában.
2014. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A márkát meg amúgy lexarom, a lényeg, hogy nőiesen öltözködjön.
2014. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy az én korosztályom nem így gondolkozik :)

Én is a nőies öltözködés híve vagyok, de nem megyek vele semmire, mikor a 17-18 éves srácoknak a "swag, yolo" menő csajok kellenek.. Na mindegy :) Egyszer majdcsak megöregszem, és akkor már nem fog zavarni ha egy idősebb pasi néz meg, nem pedig egy velem egykorú... :)

Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 24. 20:05
 18/19 anonim ***** válasza:
Tartsd meg a nőiességet, hisz lány vagy. :)
2014. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
már nem azért de rohadtul ne az öltözködésen próbálj javítani, hanem formáld a tested- sport(pl kondi)+ ennek megfelelő táplálkozás, így ruha nélkül sem leszel átlagos. persze a személyiség kérdésétől most tekintsünk el
2014. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!