Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély arra hogy 2 ember újra egymás közelébe kerüljön? Többi lent

Figyelt kérdés
Pár hónapot töltöttek együtt (nem jártak csak ismerkedtek) de az élet elsodorta őket egymástól más-más irányba (az ismerkedés ideje alatt mindketten nagyon jól szórakoztak, rengeteget nevettek)! A srác már pár hetes ismerkedés után azt mondta hogy komolyak a szándékai (össze akar jönni a lánnyal és ezért mindent meg fog tenni a jövőben ... de hogy lehet ilyet kijelenteni pár hét ismerkedés után(?)) Annyira hiányzik :/ ellöktem magamtól :S
2014. máj. 24. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresned kell. Kérdezd meg tőle hogy van, mit csinál mostanában és kezdjetek el beszélgetni :)
2014. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jóideje nem ismerkedik más lányokkal! ez jó jel lehet? vannak közös ismerőseink és tőlük tudom!
2014. máj. 24. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó :)


Egyébként én fiú vagyok és hasonló dolog történt velem, szóval remélem nem te vagy :D

2014. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kissé elrontottad, de még helyre lehet hozni, ha mindent 0-ról kezdtek! Ha a pasiban nem haltak ki az érzések, amiket irántad táplált, akkor nyert ügyed van! :)
2014. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A végén megszakítottam vele szinte minden fajta kapcsolatot! És most kezdek rájönni hogy nem kellett volna ellöknöm magamtól mert nagyon de nagyon kevés olyan jó ember van a világon mint Ő...! Én nem akartam hogy miattam szenvedjen :S még senki nem volt úgy oda értem mint Ő pedig az ég világon semmi olyan dolog nem történt köztünk!
2014. máj. 24. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok! Mondj el neki mindent, amilyen gyorsan csak tudsz, de személyesen és inkább a randi közepén vagy a végén! Sok sikert! :)
2014. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
most egy jódarabig nem biztos hogy szívesen állna velem szóba :/
2014. máj. 24. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen messze laktok egymástól?
2014. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!