Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két csendes, visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két csendes, visszahúzódó ember hogy közeledhetne egymás felé?

Figyelt kérdés

Érzem,hogy a srác is érzi,h van köztünk valami. Egyértelmű,h tökéletesen összeillünk. Rengeteg mindenben hasonlítunk. Szoktunk találkozni a közös társaság miatt,pár szót váltottunk már egymással,próbálunk közeledni egymáshoz,de egyszerűen nem megy. Ehhez kettesben kéne lennünk,de ahhoz mindketten gyávák vagyunk,h elhívjuk a másikat "randizni". Nincs valami jó ötletetek? Már minden gondolatom csak körülötte forog...

19/L


2013. jún. 19. 03:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyikőtöknek pedig lépni kellene. Légy te az.
2013. jún. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyikőtöknek kezdeményezni kell,máshogy nem fog menni.
2013. jún. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ebben a helyzetben valamelyikőtöknek mindenféleképpen "engednie" kell. Próbálj meg magadon bátorságot venni és kérdezd meg Te, nincs-e kedve valamilyen programhoz! Várhattok, de gondolj bele, mi lenne, ha valaki "tökösebb", mint Te és elkezd felé közeledni...


Sok sikert és bátorság! :)

2013. jún. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, találj ki valami egyszerűbb programot, aztán kérdezd meg, veled tartana-e. Nem valószínű, hogy nemet mond, ha tényleg van köztetek valami.
2013. jún. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha a társaságból megkérnél valakit, hogy hozzon össze titeket? Vagy csak segítsen.
2013. jún. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5,igen,erre én is gondoltam,ez jó lenne,van is egy barátnőm aki megtenné,de hogy hozhatna össze minket? valami ötlet? :D
2013. jún. 19. 03:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért a barátnődnek kellene elintéznie, mikor ez a ti dolgotok lenne. Ennyire nem kéne életképtelennek lenni, nem elég, hogy nem mered megkérdezni, elmenne-e veled valahova, még arról is itt kérsz ötleteket, a barátnőd hogyan hozzon össze valakivel... inkább találnátok ki valamit a barátnőddel közösen akkor már.
2013. jún. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyiss! Ne intézkedje a barátnőd! Oldd meg! Ne félj! Nálunk is a párom tette meg az első lépést. :-) Hozzáteszem én is kicsit félénk vagyok a mai napig.38f
2015. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!