Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kamuznak erről a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kamuznak erről a férfiak, vagy kik azok akik azt mondják a formás nők tetszenek a férfiaknak, mikor ez általánosságban nagyon nem igaz?

Figyelt kérdés
Mindig ezzel jönnek itt az oldalon a fiúk, hogy nem a gebéket szeretik, hanem a formás lányokat, akiken van mit fogni, meg van egy kis izom is rajtuk. (nem a ducikra gondolok, hanem az egészségesen jó húsban lévőkre). Erre olvastam itt egy kérdést amin feltettek egy lányról képet, aki csont és bőr, erre a válaszoló pasik 90%-a uhh de jó, meg ahh de jó, ilyen tökéletes, meg olyan nőies és formás és nagyon kéne. A csaj meg tényleg egy gebe. De akkor nem értem, hogy miért kell nyugtatgatni a lányokat,(akik tapasztalhatóan jogosan vágynak olyan testre)hogy nem az a szép és inkább sportoljanak, formásodjanak és ne fogyózzanak stb.

2014. máj. 24. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Tessék nekem ilyen kell:

[link]


Záporozhatnak a privátok lányok..:D

2014. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Arra a kérdésre a csont/bőr fanok, a másik fajtára meg a van mit fogni fanok válaszolnak. Mindenkinek más jön be.
2014. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert ez nem lényeg. volt már molett és tökéletes formájú szilikonos nőm is. rohadt belülről a jobb alakú
2014. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30+F
2014. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Linkeld már be a kérdést, hadd nézzem meg!


Egyébként a preferenciáimról nem szoktam hazudni. A csontbőrt nem kedvelem, de a szétfolyós nők sem tetszenek. Az egészséges idomokat kedvelem.

2014. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Mert akik ezt mondják, 90%-ban azt értik azon, hogy formás és van mit rajta fogni, hogy sovány, nagy mellekkel. :)
2014. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert akinek nem tetszett a képen szereplő csaj, az bölcsen hallgatott, nehogy lepontozzák. :-)
2014. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

6-os!


Vagy nem.

Én a formás combot, kerek popót. Mellből a kicsi, tenyérbesimulós is tökéletes, ha máshol van mit "fogni".


Ő például véletlenül sem:

[link]

Se ő:

[link]

Őt is meghagynám másnak, és nem (csak) a feje miatt:

[link]


Ő viszont jöhetne bármikor:

[link]

2014. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nők meg arról humbukolnak hogy nem kigyúrt pasi kell nekik... nagy kaland. :D
2014. máj. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Formas. Nem zsiros...
2014. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!