Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kövér lányok többsége 'belülről is rohad'?

Figyelt kérdés
Tehát képtelenek kedvesek lenni az emberrekkel, beképzelik maguknak, hogy mindenki ellenük van...
2014. máj. 25. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegnap én is kifogtam egy randa lányt, és még neki állt feljebb, hogy kedves voltam vele és próbáltam összejönni vele. -.- Komolyan mégis milyen lány vevő manapság az ismerkedésre?! Nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem is akarnaka a lányok ismerkedni már fiúkkal.
2014. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó alakú vékony lányokat látni a tv-ben, újságokban, stb.. Valószínűleg szekálták is őket és ezért nehezen nyitnak az emberek felé. Ja és nincs önbizalma a többségnek.
2014. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szokásos napi idióta kérdés.

Rakjuk a "Miért van, hogy a szép lányok felszínesek és buták, hogy a lányoknak csak az izmos pasik kellenek, hogy a fiúk csak a plázacicákat szeretik" és hasonló társaik közé. :)

De, hogy válaszoljak, nem, kedves Kérdező, nem testalkattól függ a jellem. Ismerek egy csomó kedves, aranyos értékes duci lányt, ugyanakkor természetesen köztük is vannak beképzeltek és rosszindulatúak.

2014. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert a kövérség a személyiségre is rányomja a bélyegét :) nem elégedett(szereti) önmagával (önmagát), így nem várhatja el az ember, hogy vele is az legyen (őt is szeresse) :))
2014. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eh...sajnos ez a testsúlyból is adódik. Én stresszevő voltam évekig, minden problémát az evéssel tudtam le, természetesen jól meg is híztam. A környezetem csak annyit látott, hogy kövér vagyok. És kezdődtek a piszkálások, röfögések, beszólások stb. Persze, hogy nulla lett azonnal az önbizalmam, ha röhögtek mögöttem, azt hittem, hogy én vagyok vicces, ha megnézett egy srác, azt hittem, csak ki akar gúnyolni, így eleve mindenkihez úgy álltam, hogy k.pja be, engem nem bánthat.

Szóval röviden ennyi...

2014. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!