Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/Fiúk! Nálatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Fiúk! Nálatok egy vékony vagy egy kicsit husibb (nem kövér) lánynak van nagyobb esélye?

Figyelt kérdés

vékony lány: kicsi cici, lapos has, kicsi, de nem lapos fenék

husibb lány: nagy cici, van egy kis felesleg a hason, közepes méretű, de nagyon kerek fenék


2014. máj. 17. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mindenkinek más, én a husisakat szeretem
2014. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Legyen rajtad mit fogni... :D de figyeljen oda magára!
2014. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tehát kövér.
2014. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Husibb lány google:

[link]


Vékony lány google:

[link]


Szóval mivel a "husibb lány" (nem így írják) kifejezés alapján a fele férfi így nem kérdés:P

Rakj képet arról amire kíváncsi vagy, mert egyáltalán nem ugyanazt képzeljük el 3 jelző alapján

2014. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
vékony
2014. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 aladar12 ***** válasza:

hát nálam ez úgy van, hogy ha magasabb akkor legyen kicsit vékonyka, ha alacsony akkor picit husi.

de hogy miért, nem tudom :(

2014. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 PearlDiver ***** válasza:

Alapvetően a vékonyabbak jönnek be, de egy teltebb lány is nagyon meg tud fogni, ha olyan a kisugárzása. :)

24f

2014. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vékonyak a nyerők nálam.
2014. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy én nem mell-has-fenék kombó alapján döntök, hanem az összkép fog meg, arccal, mindennel együtt.
2014. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát inkább az utóbbi
2014. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!