Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? Még év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Még év elején azt mondta hogy nem szeretnek jelenleg párkapcsolat, de előfordulhat hogy csak arra vár hogy én kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Idén jött hozzánk az osztályba egy lány, aki minden téren tökéletes. Szinte mindenben ugyanolyan az ízlésünk, érdeklődési körünk is szinte ugyanaz. Tipikus vagány csaj, motorozik, edz stb. Nagyon tetszik nekem, és én úgy látom, hogy én is bejövök neki. Kedves, megértő velem, rossz kislányos nézéssel néz rám. Osztálykiránduláson berúgott az egész osztály, én elég rosszul voltam, ő jött oda mindig hogy táncoljunk meg hogy jól vagyok-e, de persze én nem tudtam, és egyszer csak odajött, belefeküdt az ölembe elaludt, amikor később felébredt akkor meg hozta a takaróját hogy velem alszik, odabújt hozzám, simogatott, megpuszilt. De valamiért nem merem kimutatni az érzéseim, mert félek, hogy esetleg kinevet vagy elmondja az osztályba mindenkinek és nevetség tárgya lennék.

2014. máj. 25. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy tetszel a csajnak, kezdeményezz mert különben NAGYON meg fogod bánni hogy elmulasztottad. Ez a legjobb tanács amit mondani tudok. Bátorságot kell gyűjtened aztán hajrá!

Nem fog visszautasítani!

2014. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De egyszerűen már nincs semmi önbizalmam, visszautasítottak páran már régebben és azóta félek kezdeményezni. 18 éves vagyok, 4 éve gyúrok, és igényesen, divatosan öltözködök, semmi okom nem lenne a félelemre, de félek. Valami jó tanács? Ő amúgy egy olyan csaj, aki mindenkinek bejön, gyönyörű, túl sok fiú barátja van.
2014. máj. 25. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd, odamenni senki nem fog helyetted. Erre nincs több jó tanács. Ez csak rajtad múlik, erőt veszel magadon és megteszed? Vagy maradsz a nyomorúságos önsajnálatban, és hagyod hogy elússzon a lehetőség?

Hívd el sulin kívül egy randira, menjetek el fagyizni, sörözni, vagy bármit. És hangsúlyozom RANDI, nem csak lógni vele. Beszélgetés közbe érintsd meg a vállát, a karját, a hátát, nyiss felé ilyen apró gesztusokkal, ha látod hogy tetszik neki akkor karold át, fogd meg a kezét, stb. És ha minden jól alakul meg lehet próbálni egy csókot a randi végén.

Ha nem, akkor is megpróbáltad! Azzal semmit nem veszíthetsz. Sokkal rosszabb bánni amit nem tettél meg. Nincs okod félni. Ne gondolkodj rajta, csak csináld.

2014. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm a segítséget! :)
2014. máj. 25. 17:41
 5/6 anonim válasza:

a lányok nagy többsége elvárja hogy a pasi kezdeményezzen...az csak jó pont lehet ha odamersz állni elé és el mered mondani a frankót.persze előtte közös programok...mozi,fagyi,séta stb

sok sikert! :)

2014. jún. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már próbálkoztam, többször is elhívtam programokra, de mindig lemondta, mert közbejött valami, másokra meg van ideje, nem értem.. mit csináljak?
2014. jún. 13. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!