Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátnőm 3 hónapja szakított velem, mert már nem volt olyan érzés, mint régen, és sokat is veszekedtünk minden apróság miatt, ezért nem volt boldog, aztán úgy 1 hete bevallotta, hogy még szeret, és hogy megbánta, ezután elkezdtünk találkozgatni, és az egyik parkban megcsókoltuk egymást... Jó érzés volt a csók, és mintha új érzéseket hozott volna elő bennem... Egyébként nem volt fiú a dologban 1 évet voltunk együtt, és én 15 éves ő 16 éves... Félek, hogy már nem fog működni köztünk ez a dolog, DE bízok benne, és még nagyon szeretem... Azt mondta, hogy még ne mondjam el ezt a dolgot senkinek, mert átakar gondolni pár dolgot ezt mire értette? Találkozgatunk meg minden, de már 1 hónap eltelt és nem jutottam semmire :'(.

Csak annyi, hogy ha találkozunk akkor megölel meg megsimogat, ez is "szakkörön van ahova járok".

Szülei tiltják tőlem, mert sokat rontott a szakítás miatt. Reggelente is szoktunk találkozni, akkor meg nem meri felvállalni a barátnője előtt, szóval nemtudom :/

Kérlek titeket ne azt írjátok, hogy hagyjam meg, hogy keressek mást... Legalább most 3 hónap szenvedés után eltudtam jutni idáig... Nem akarom pont most feladni...



2014. máj. 3. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá,hogy akar-e téged,és komolyan gonndolja-e veled.Ne hagyd,hogy szórakozzon veled,mert ez egy kicsit úgy jön ki.
2014. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hajnalka123 válasza:
Velem is történt ez,,, Énis találkoztam volt pasimal és csók volt de nem merte fel válalni a barátnőm elött. Utána megint össze jöttünk de semmi nem volt ugy ahogy régen próbáltuk a veszekedéseket kerülni,,, De egy idő után meg csalt,,, Nem azt mondom h hagyd rá hanem h Próbálj vele beszélni ha szeret akk fel válalja az érzéseit ha te is szereted akk még van esély a kapcsolatotok fent tartásában!
2014. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem köszi, de tegyük fel össze jövök vele, és ugye eddig hűséges típus, akkor most se kell félnem, hogy megcsal vagy valami ilyesmi? :/
2014. máj. 25. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!