Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kikészít az osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kikészít az osztálytársam. Nem tudok kiigazodni a nőkön. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mióta megláttam bele vagyok esve, lassan két éve. Tudja, hogy szerelmes vagyok belé, de megmondta, hogy osztálytárssal nem fog összejönni. Ráadásul nagyon sok fiúnak tetszik, de kb senki sem jó neki, 1 barátja volt eddig, az is idősebb. Viszont mikor haverokkal elmentünk iszogatni ott ölelgetett meg ilyenek. A haverom rá akart mászni, de azt mondta neki, hogy miattam nem fog vele kavarni. Suliban is egy csomó órán mellettem ül, jókat szoktunk poénkodni, de kikészít, hogy más nem lehet köztünk. Elhívtam fesztiválozni a nyárra, de az egész nyarat külföldön fogja tölteni valami rokonoknál. De kárpótlásként azt mondta majd skypeolunk. Azzal meg megint nem leszek előrébb. Mit csináljak? Próbáltam mást keresni de senki sem ér fel hozzá semmiben!! Direkt csinálja ezt velem?
2014. máj. 25. 18:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és már csak 1 évünk van a gimiből, utána esélyem sem lesz, ő megy külföldre, én meg ki tudja hol leszek. 1 év alatt kell valamit csinálnom, mert utána lehet nem látom újra.
2014. máj. 25. 18:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szórakozik veled.

Majd az idő segít elfelejteni

2014. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi ebben a kiismerhetetlen? Osztálytárssal nem hajlandó, megmondta előre, akármennyire is jól kijöttök. Tartja magát az elveihez, ennyi.

Meg ha jól értettem, hogy gimi után külföldre megy, az mit jelent? Évekre akár? Lehet, hogy ezért sem akar semmi hosszú távút. Vagy amúgy se, nem úgy tűnik a leírásodból, hogy komoly kapcsolat után teperne.

Felejtsd el.

2014. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az osztálytársak vagyunk duma csak ürügy hogy lepattintson anélkül hogy megbántana.

Valójában nem vagy (elég) jó pasi, ezért nem kellesz neki.

2014. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!