Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfelejteni, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni, nem foglalkozni vele, ha még mindig ugyan azt érzem az osztálytársam iránt, mint eddig? Lány vagyok,16 éves.

Figyelt kérdés
Elment bulizni tegnap, és azt írta a haveromnak, hogy ugyan úgy rámozdult rá egy csajra, mint rám tavaly nyáron. Nagyon fáj, hogy csak egy voltam a nem tom hány közül. Nagyon tetszettem neki, még most is tud rám aranyosan nézni, ha azt hiszi, hogy nem látom. Lehet, hogy csak kitalálta, de mivan, ha nem. Nagyon rosszul esett. Bocs, ha nem egyértelmű, de elég nehezen tudok néha beszélni az erzeseimrol

2014. ápr. 26. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem kitaláció.

1) Lehet, hogy csak azért, mert nem ismer más csajozós dumát, ezért mozdult rá más lányra is, ugyanúgy.

2) Általában, vannak ilyenek, trófea gyűjtők, soká vannak, ezen nem kell meglepődni.

2014. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rám írhatsz, ha akarod segítségem.

16/f

2014. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!