Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csajozzak be a nyáron?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak be a nyáron? 18/f szűz

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még szűz. Elég cikinek tartom, hogy nem volt még csajom mert egyáltalán nem nézek ki rosszul szerintem, max vékony vagyok kicsit meg alacsony. (173cm 60kg)

Úgy érzem már muszáj lesz megkapnom egy csajt idén nyáron, ha nem fog sikerülni elsüllyedek szégyenembe ősszel, főleg ha bekerülök az egyetemre is, szűzen.

Valami tipp? Milyen helyekre járjak? Mit tegyek, hogyan legyen önbizalmam stb.



2014. máj. 25. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Bérelj bmw-t, péntek este, piát adsz a csajnak, megfekteted:D kész
2014. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne várj nyárig. Ha van valaki aki tetszik akkor holnap menj oda hozzá és hívd el randira. Ha meg nincs kezdj el csajozni, flörtölni, mosolyogj, lökd a rizsát próbálkozz,
2014. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs senki.. vagyis van egy csaj akivel sokat beszélgetek, de van barátja na vele se tudom mi legyen
2014. máj. 25. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki rosszul és kezdeményező vagy akár bárhol pl. strand, buli. Csak ehhez az kell hogy legyen merszed kezdeményezni nálunk:)
2014. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 stinike válasza:
Végső esetben vannak társkereső ill. szexpartner kereső oldalak.de ne aggódj mindennek eljön az ideje. :)
2014. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!