Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek-e AIDS-es ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e AIDS-es ha van egy barátom akivel már rég együtt vagyok és közben megtörtént egy másik fiúval akinek én voltam az első tehát szűz volt mikor megismertem és nem iszik és nem drogoik hogy ennek van-e esélye hogy elkapjam a betegséget?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:

ha a fiú AIDS es akkor elég valószínű persze ha nem volt gumi

amúgy nem

2014. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha már megcsalod a "barátodat", és mással dugatod meg magad, legalább csinálnád gumival... -.-

Ostoba rіbi...

2014. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
más nemi betegségekre nagyobb az esélyed véleményem szerint :)
2014. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
ha szűz volt, akkor nem lehet gond... a pasidat miért nem dobod ki am? mármint gondolom, már nem szereted úgy....
2014. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szűzen nem lehet AIDS-es.
2014. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
dehogynem, ha az anyukája AIDS es volt akkor a született gyermek is betegen születik, bár ez afrikában jellemző és nem élnek sokáig
2014. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Akkor már eléggé beteges lenne ennyi idősen, csak észrevette volna.
2014. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noydra ***** válasza:
27%
Remélem, az leszel.
2014. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
91%
de buta vagy nem szabadott volna ezt csinálnod! am nem valószínű!
2014. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

EMBEREK BIOLÓGIA!!!


Nem csak szex útján lehet valaki AIDS-es, tehát szűzen is lehet az! Terjed anyatejjel és vérrel is. Ha afrikai személlyel történt az aktus, még nagyobb az esélye. (Nem, nem vagyok rasszista, nekem nagyon tetszenek a fekete férfiak de ez tény, amit leírtam).

2014. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!