Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Vélemény? (kép lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vélemény? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Csak úgy unalmamba megkérdezem. :)


2014. máj. 25. 20:36
1 2 3 4
 31/40 Sowilo ***** válasza:

Ó, tehát ezért árnyékoltad be a fejed, mert ronda vagy. Már értem :D


A csajozáshoz meg a kinézetnek nem sok köze van. A kinézet akkor számít, ha a diszkóban akarsz gyorsan megdugni valakit. Ha barátnő kell, a kinézet az utolsó szembont, amennyiben nem vagy zsírdisznó - és még ők is találnak csajt.


Valld be, azért nincs csajod, mert búza vagy. Nem, nem homolszexuális férfi, hanem egy kis búza.:)

2014. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Persze, direkt szabályoztam a Nap állását, hogy kitakarja azt az irtó ronda, pattanásos, rusnya fejemet. Mert én valami mentalista vagyok.

Amúgy meg fel sem merült bennem még soha, hogy biszex esetleg buza legyek. Akkor inkább egyedül halok meg. :)

2014. máj. 27. 12:48
 33/40 Sowilo ***** válasza:

Még mindig mentegeted magad. Nem a nap állását szabályoztad, hanem beálltál úgy hogy a nap leárnyékolja a fejed. De ezt te is tudod.


Nem biszex vagy, hanem búza. Mi az hogy nem volt még nőd?

2014. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Te is profi képességekkel rendelkezhetsz, ha onnan megmondod, hogy én búza vagyok. Nem is ismersz, nem is beszéltél velem, próbálok normális lenni, de tudom, hogy így neten keresztül mindenki a külsőről tud levonni mindent. Most istenem, felvettem egy rózsaszín pólót, ebből Te szépen lekövetkeztetted, hogy én díszbúzi vagyok. :/
2014. máj. 27. 12:56
 35/40 anonim ***** válasza:
Máskor jobb képet tegyél ki
2014. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Kiteszek majd normálisat, de ahhoz meg senki nem fog szólni. :D
2014. máj. 28. 15:37
 37/40 Sowilo ***** válasza:
Csak olvasok a jelekből. Gizda, páwa, férfiatlan öltözet, és soha nem volt még nője... biztos heteró, igen, 100%.
2014. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Ne kezdjük már el... Nem vagyok buza, még csak nem is gondoltam rá. ;)
2014. máj. 29. 14:24
 39/40 Sowilo ***** válasza:
mind ezt mondja...;)
2014. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Te aztán megtudod mondani így ismeretlenül, nem ítélem el őket, csak engem ne zaklassanak. :)
2014. máj. 29. 16:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!