Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem is ismertem, pár napot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is ismertem, pár napot beszéltünk neten, bejöttünk egymásnak, de megunt. Mégis miért fáj? Valaki priviben?

Figyelt kérdés

Oké, magányos vagyok most, se barátok, se társasgág...

De egy ilyenen is sírok, és nem tudok lazán túllépni, hanem idegeskedek, nem csinálom, amit kellene.

És 26 vagyok. És mi lesz velem egy komoly kapcsolat végén így?


2014. máj. 25. 21:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

nincs kollegam. egesz nap egyedul.vagyok.szinte regota viszinylag. biztos befordultam es attol is van ez.


de nem normalis h egy ilyenen. netes beszelgetes. nem taliztunk. csok se volt semmi, es en.igy kikeszuljek.


lazan kene lepnem h nem.jott ossze oke, lesz masik, de nem megy. hogy csinaljam?

2014. máj. 25. 21:52
 12/12 ASOT ***** válasza:

Nem is dolgozol? Vagy ha igen mit? Mennyit vagy emberek között?

Milyen kapcsolatod vagy kapcsolataid voltak eddig?

Mióta érzel így?

Volt e már csalódásod?

Van e valamire felelősséged?


Felcsillant a szemed és most elúszott a remény?

Félsz, hogy elkésel valamivel?

2014. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!