Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Nem smárolni!

Figyelt kérdés
Szóval nem járunk,de egyszerűen nem tudom hogy kell és nagyon félek tőle.mármint a csókolózástól.

2014. máj. 25. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
majd jön az magától ha oda juttok
2014. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noydra ***** válasza:
100%
Vajon a neved, vagy a kérdés a gázabb?
2014. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jaj egy dzsasztin fan vagy mi:(
2014. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kedves csillu bieber.... a neved többet elmond rólad mint amennyit az elmém képes befogadni, amugy a csók és a smár szinoníma de ez ne szegje kedved :D amugy meg a szádat a másik fél szájához tapasztod és becsukod a szemed :D ennyi , amugy youtube on meg is tanitanak ha nagyon nem láttál még embert csókolozni, persze minél többször csinálod annál jobban fog menni
2014. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.) A csókolózás és a smárolás szinonimák, de mindegy.

2.) Már kb. 1000 ilyen kérdést tettek itt föl, úgyhogy keresgélj közülük, ott biztos találsz jó válaszokat. És egyébként a Google-be is beírhatod "csókolózás" címszóval, biztosan találsz valamit.

3.) Különben, tényleg jön majd magától, nem kell rágörcsölni.

2014. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)) amúgy már nem vagyok "dzsasztin" fan mert már nem annyira szeretem de nem akarok újat csinálni úgyhogy ez maradt :PP
2014. máj. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!