Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyonnagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyonnagyonnagyonnagyon szerelmes vagyok?!

Figyelt kérdés
A srác csodálatos. Magas, sportos, gyönyörű, kék szemű, barna hajú, széles mosolyú. Mindemellé annyira okos, intelligens, megértő, nagyon jó beszélgetőtárs, humoros, laza, mindenben benne van, bátor.. Ő egy haverom. Mindig másik nővel van, és olyan szexuális dolgokat hallottam róla, hogy teljesen ráizgultam, és szeretem... Azon kapom magam hogy zavarban vagyok előtte idiótán mosolygok, vihorászok, mindig keresem a társaságát, hozzá akarok érni, de hosszútávon nem bírom vele a szemkontaktust mert zavarban vagyok. Annyira kékek szemei, te jó ég... Ő ezt nem tudja. Mit csináljak? Nem szokott sokáig szingli lenni, szóval le kell csapnom rá, de hogyan? Ő annyira tökéletes, bármit megadnék érte, én meg totál átlagos is vagyok hozzá.. főleg hogy annyira szép lányokkal szokott lenni... Mit csináljaaak, mit mondjak neki, és hogyan állítsam le a retardált üzemmód automatikus bekapcsolását ha a közelemben van és a szemembe néz??? :s
2014. máj. 25. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Kevés ivás=retardált üzemmód kikapcsolva

Sok ivás=nagyon retardált üzemmód

2014. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez beteg:O
2014. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos!!! <3

1. Megoldás

Ha kettesben vagytok akkor egy alkalmas pillanatban smárold le, vagy csak adj egy puszit az arcára

2. Megoldás

Ha visszafogottabb vagy akkor adagold neki, ha kettesben vagytok akkor bókolgass, kicsit többet az "egészségesnél", úgy észreveszi a helyzetet/magát!


Remélem segítettem!

2014. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úristen, nem tudnám csak úgy lesmárolni:D szerintem remegnék kb.

Most van amúgy valami csaj akivel sokat van, de nincsenek együtt. Ez ugye nem akadályozó tényező?

És én még szűz vagyok. Az zavarhatja??? Mert ő már nagyon nem.. :S

2014. máj. 25. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a srác hogyhogy nem tudja hogy kékek a szemei???
2014. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd elmúlik :))))
2014. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!