Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért voltam szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért voltam szerelmes egy csúnya, nem túl rendes lányba?

Figyelt kérdés
Valahogy teljesen megváltoztatta egy időre a szépérzékemet.
2014. máj. 22. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Rózsaszín köd.
2014. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem csúnya viszont a visszautasítás miatt látod most annak.
2014. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csúnya? Ilyet h mondhatsz?? ez elég gáz ha a volt szerelmed lecsúnyázod! :) bocs h ezt mondom.. de ne légy gyerekes!
2014. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne izgulj ez természetes velem is volt ilyen úgy voltam vele, hogy bármit megadnék érte rá gondoltam folyamatosan aztşn.viszont mikor elmúltak az érzelmek örültem hogy nem jóttünköössze mert jobban megnézve nem is olyan jó csaj.Ahogy sz első írta ez a rózsaszín köd nem tudsz olyankor racionálisan gondolkodni ez bárkivel előfordul.
2014. máj. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!