Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezt hogyan birjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogyan birjátok?

Figyelt kérdés
Amikor vege a kapcsolatodnak, ugymond elveszited a barataid nagyreszet es alig vagy mas emberekkel. Akkor felallni ismerkedni epiteni ujra mindent baratok, szerelem minden. En mar megtettem parszor de egyre nehezebb...
2014. máj. 25. 22:02
 1/8 ASOT ***** válasza:
És a barátaidat miért veszítetted el?
2014. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért veszíteném el a barátaim nagy részét?
2014. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Én még egyszer sem veszítettem el a barátaimat.
2014. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rosszul csinálod. Attól h van valakid nem kell leszni a barátokat. Én egyet se veszítettem pedig voltak többêves kapcsolataim is.
2014. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vissza kell nyúlni egy rég elfeledett baráthoz.
2014. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pl. Elarul,atver,elhanyagolod vagy o teged stb ilyen ertelemben gondoltam mas korokbe kerultok akar fosuli stb
2014. máj. 25. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Megismerkedtem egy lánnyal. Szívemből szerettem, mindent megadtam volna érte. Nem sokkal megismerkedésünk után azt vettem észre, hogy a barátaim máshogy állnak hozzám, elfordultak tőlem. Idővel nem is kerestek, ha pedig én kerestem a társaságukat, elhúzódtak tőlem. Mint utólag kiderült, ez a lány csúnya dolgokat kezdett el rólam terjeszteni. Mielőtt megtudtam volna, gyakran kötözött le engem a szeretkezések során, megbíztam benne. Legutolsó alkalommal, amíg le voltam kötözve, csúnyán megvert, kegyetlenül megkínzott (tűzforró késsel vágta meg a karom, hasam, mellkasom, sósavval csöpögtetett le, tűt szúrt át a húgycsövemen stb.), és megfenyegetett engem, hogyha bárkinek is elmondom, ami történt, és nem úgy táncolok, ahogy ő fütyül, akkor örüljek, ha megúszom egy veréssel (rám akarta uszítani az ismerőseit). Egy célját nem tudta elérni, hogy mindennek tetejében még anyagilag is függjek tőle.


Azóta sikerült elmenekülnöm az ország másik végébe. A lányt pedig feljelentettem. De azóta rettegek a lányoktól, kerülöm őket, amennyire csak lehet, és a gyomrom is görcsbe rándul, amint meglátok egyet, vagy rájuk gondolok. Egyetlen egy barátom sincs, se barátnőm. És úgy érzem, hogy soha nem is lennék már rá képes. Inkább meghalok egyedül.


24/F

2014. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Ez komoly?!
2014. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!