Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti az alábbi 5-össkálá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti az alábbi 5-össkálán mennyire bírjátok a biszex pasikat?

Figyelt kérdés

1 - undorító

2 - nem szeretem

3 - mindegy, ugyanolyan, mint bármelyik másik pasi

4 - tetszik, ha valaki az

5 - mindenáron viszex pasit akarok.


Ki is fejthetitek, hgy miért. Ha nem gond, életkort is írjatok!


2014. febr. 1. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

2 és hogy miért?

Mivel egyszerűen nem tudom elviselni azt hogy azt a farkat amit belém dug előtte egy másik pasi ánuszába dugta..

Mint ember nem vetem meg őket, de összejönni semmiféleképpen nem jönnék össze vele.

2014. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

#1:


+1

2014. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2: de azt a farkat el tudod viselni, amelyiket előtte más nők kakás ánuszában járkált? Vagy amelyik mondjuk gumi nélkül benne csúszkált a fél környékben? Érdekes...
2014. febr. 1. 11:36
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Te kérdezted hogy miért akkor úgy gondolom semmi jogod kiakadni. Megválaszoltam, amúgy meg 18 éves vagyok és képzeld eddig két barátom volt a mostaninak temérdeknyi barátnője volt és ha hiszed ha nem egy nő ánuszában sem járkált mivel elítéli az anális szexet. A másik meg.. na és ha gumi nélkül volt? Akkor mi van? Fertőzése nincs voltunk orvosnál. A másik meg én is voltam az előtte lévő barátommal gumi nélkül, akkor most ő is akadjon ki?


Nem értem minek teszel fel kérdést ha úgyis csak két választ fogadsz el: Igen imádom és a csak ilyen pasit akarok magam mellé.


Engem zavar és ennyi, nincs jogod abba beleszólni ami engem zavar, mint embert nem fogom megvetni de én a büdös életbe nem jönnék össze bi pasival.

2014. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Bocs, te kérdezted a véleményünket... és rögtön le is pontozod, aki nem azt írja, amit olvasni akarsz?


Nem, az nem zavar...


Ez nem higiéniai dolog, hanem tudati...


Ha a párom megcsalna egy másik nővel, kielemezném magamban az okokat, és aszerint tenném meg a következő lépést... ami nagy eséllyel nem végződne a házasságunkkal, amennyiben nincs benne erős érzelmi töltés...


Ha egy másik férfival kapnám rajta, akkor meg csomagolhatna...


Vannak, akik ezt is rugalmasan kezelik... vannak, akik meg el sem tudják képzelni... én az utóbbi...

2014. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem kiakadás, de jogom van kommentet írni. Te írtál ide, szóval akkor vállald, hogy esetleg a te véleményed is kap kritikát. Ha meg ez számodra elfogadhatatlan, akkor ne írj.

Vagy talán azért akadtál így ki, mert nagy igazságra világítottam rá?

2014. febr. 1. 11:46
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves #5, honnan gondolod, hogy bárkit is pontoztam? Itt álltál mögöttem, és nézted, hogy vajon rányomok-e valamelyik kezecskére?

Szánalom.

2014. febr. 1. 11:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Te kéred, hogy írjanak a kérdésedre, és ha az neked nem jön be, mert nem vagyunk oda a biszex pasikért, fel vagy háborodva és nem kell ide írni?:D Ha nem akarsz válaszokat, minek teszed fel a kérdést?:D
2014. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem azért vagyok "felháborodva", nagyokos! De látom, a szövegértés sem megy.
2014. febr. 1. 12:05
 10/14 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy ha valaki nem azzal nyit, hogy biszexuális akkor utána nem fogja érdekelni a párját, hogy az.


Sajnos az a skatulya él, hogy egy biszexuális pasi már tuti járt más hapek seggében, vagy az övében járt más, ráadásul nem is képes hűséges lenni, férfiatlan, etc... "Biszex vagyok" kijelentéssel nyitni egy randin/kapcsolatban kb olyan, mint egy barna hajú csajnak kijelenteni, hogy "szeretem ám a szőkéket is".


Nincs STD-m, nem vagyok az a típus aki megcsalná a másikat, semmi okát nem látom egy kapcsolat esetén ilyesmiről dumálni.


23F

2014. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!