Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiu (nem a baratom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu (nem a baratom, meg! ) atolel hatulrol es erzem h felall neki, es direkt odanyomja magat hozzam. Akkor tisztel, vagy csak dugni akar?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 00:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tisztel ? :D Ezt már nem hiszem el... :D

Mekkora retardáltnak kell lenni ahhoz, hogy ilyet kérdezzél? A kérdés költői, mert pont akkorának, amekkora te vagy.


Amúgy azt sem jelenti, hogy csak dugni akar. De szerintem te még fejlődj kicsit agyilag, mert ez a szint tényleg durva.

2014. máj. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
az igaz h hulyen kerdeztem.. de ha nem tetszik a kerdes nem kell ra valaszolni... ennyi.... senki sem.kert meg ra h pocsekold a draga idodet illetve faraszd magadat!!!
2014. máj. 26. 00:57
 13/17 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy meg akar bas*ni. Hogy tisztel-e,azt csak ő tudja..
2014. máj. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem kell, de lehet. Én éltem a lehetőséggel. Ha nem tetszik, nem kell rá reagálni. Hihi
2014. máj. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ez rad is vonatkozik......nem akarom h itt okoskodj..szoval siccccccccccccccccccccccccccccccc!ccccccccc :DDDDDDDDDDDDDD
2014. máj. 26. 10:11
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz tobb 14-nel ha ezt nem erted. Kanos es beszeretne rakni. badumm tss
2014. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A sok rosszmájú válaszoló.... Én amikor a barátnőmet (lánybarát, nem csaj) hátulról, és nekem is felállt, és eltávolodtam tőle, mert gáznak tartottam, de ő ezt érezte, és mondta, hogy érzi, meg ilyenek, meg hogy ez nem gáz előtte, mert tudja, hogy ez minden fiúnál így van, és tényleg, nem is akartam lefeküdni vele, bár nagyon jól néz ki. Azért állt fel, mert ez természetes, ha hozzáérünk egy lány intimebb részeihez.
2014. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!