Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Milyen jelei vannak? Hangulat, életkedv, étvágy stb...mert szerintem nem voltam még szerelmes.


Annyi hogy tetszenek a lányok de ennyi. Elég sok szép lányt ismerek, de fejben csak egy sima átlagos lányra kellene nekem, aki nem ver át és tud főzni. Nekem minden 4. lány tetszik.

27f



2014. máj. 26. 17:03
 1/5 karolina96 válasza:

szia. :)

hát ha szerelmes vagy, pillangók repkednek a gyomrodban. :D olyan érzés. folyton rá gondolsz, boldog vagy, tényleg kicsattansz az örömtől. :D

Annyit tudok mondani, gondolkozz el azon, melyikkel tudnád el képzelni az életed. fantáziálj, aztán ha döntöttél, vidd el randira. ;)

2014. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hiányát érzed/folyton Vele lennél; észre veszed, hogy miatta elkezdesz megváltozni, de nem érted, hogy miért; boldogságot érzel, ha a közeledben vagy; mindent megtennél érte!
2014. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Igaz tinédzser vagyok, de a mi korosztályunkra ez jellemző: Hangulat: állandóan jó kedven, mosolyogsz ok nélkül, ez a két dolog már annyira keveredik, hogy lepkéket kergetnél egy mezőn (láttam példát), Életkedv: boldog, optimista, Étvágy: attól függ milyen vagy, ha pl. stresszes vagy van étvágyad akkor sokat eszel, ha pedig az ellenkezője nincs étvágyad. Ja és ha történik valami, akkor neki akarod először elmondani és az ő véleményére vagy legelőször kíváncsi. Nagyából ez, plusz agy hozzá még egy kiló nyálas cuki dolgot akkor megkapod a szerelmet.

U.I.: Ez női szemszögből van a fiúkat nem tom, hogy működnek bocsi

2014. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok! Én tinédzser fiú vagyok (18) :)
2014. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
onnan tudod h szerelmes vagy h olyan pisztolytáskád van h leér a térdedig és ha rágondoksz olyan izgatott leszel h elkap a cifrafosás.;)
2014. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!